Lamar Odom 'yok etmeyi' planlıyor Khloe Kardashian ve Tristan Thompson Geçen yıl Odom ve Kardashian'ın takılmaları hakkında yalan söylediği aynı webloid'e göre düğünü. Dedikoducu Polis tıpkı son hikaye gibi bu hikayeyi bozabilir.

William zum König von England ernannt

'Lamar’ın Kötü niyetli Khloe ve Tristan’ın Düğününü Yıkma Planlarının İçinde,' Radar Çevrimiçi Salı günü manşetlerde parlıyor. Siteye göre Odom, Kardashian'a 'nasıl davrandığına dair pişmanlık duyuyor' ve 'yaklaşan nikahlarını mahvetmeye kararlı.' Sözde 'içeriden' biri, 'Khloe'nin nihayet ona doğru davranan bir adamla çıkmasından nefret ediyor.'

Bu sözde muhbir devam ediyor, 'Lamar'ı yakıyor çünkü ne kadar inkar etmek istese de, gerçek şu ki, ona hala aşık ve yeniden birlikte olmaya mahkum olan ruh eşi olduklarına inanıyor.' Prizin sözde ihbarcısı ayrıca, 'Hala ona karşı hisleri olduğu ümidine sarılıyor, ki bu tabii ki saçma ve hatta kapanış için onunla yüz yüze görüşmekten bahsediyor.'

Ancak tamamen kurgusal olan bu masalda çok sayıda sorun var. Buradaki öncül, Odom'un Kardashian'ın 'yaklaşan nikahlarını' 'mahvetmek' istediği, ancak işlerde evlilik bulunmadığı. Aslında, sadece günler önce, webloid aslında Kardashian, Thompson'a evlilik ültimatomu veriyordu tam da ufukta bir düğün olmadığı için. Şimdi çift sadece evlenmekle kalmıyor, Odom da özel günlerini 'mahvetmek' mi istiyor?

Başlıkta ve hikayenin başında sunulan fikir budur, ancak makalenin geri kalanı tarafından desteklenmemektedir. Odom’un “uğursuz planları” ve (var olmayan) düğünlerini tam olarak nasıl “mahvetmeyi” planladığı hakkında kesin bir şey söylenmiyor. Aksine, 'içeriden' sadece Odom'un 'kapanış' için Kardashian ile görüşmek istediğini iddia ediyor. Bu nasıl onun düğününü 'mahveder'?

Ek olarak, bu raporun tamamı Odom'un Kardashian'ın yoluna devam ettiği için üzüldüğü iddia edilirken, aslında tam tersini söyledi. Birçok röportajda, aşkı bulduğu için mutluluğunu dile getirdi ve tekrar bir araya gelmenin onlar için en iyisi olmayacağını söyledi. Hatta Haziran ayında Wendy Williams'a 'mesafelerini' korumaları gerektiğini söyledi. Basketbol oyuncusunun kayıtlı yorumları, sitenin 'içeriden' birinin iddia ettiğine tamamen aykırıdır.

Son olarak, bir yıldan daha uzun bir süre önce, RadarOnline, Kardashian ve Odom hakkında bilgisiz olduğunu kanıtladı bir gün yanlış bir şekilde “hala takıldıklarını” iddia ettiğinde ve sonra bir sonraki gün kadınlarla çıkmaya başlamak istediğini iddia etti. Elbette hiçbir çekişme doğru değildi. Dedikoducu Polis o zaman haklı olarak işaret etti. Çevrimiçi yayın bugün olduğu kadar bilgisiz ve görünüşe göre sansasyonel tıklama tuzağı uğruna saçma, çelişkili ve yanlış sahte haberler yayınlamaya istekli. Kardashian'ın Thompson'la evlendiğine ve Odom'un düğünü 'yok etmeyi' planladığına dair bu iddiaları destekleyecek hiçbir şey kesinlikle yok. Dava kapandı.

Bernstein Rachdi 600 lb Leben

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.