Tam olarak bir yıl önce, Dedikoducu Polis saçma bir tabloid hikayesini iddia ederek çürüttü Lady Gaga hamileydi ve bebek ikisine de aitti Bradley Cooper veya eski nişanlısı Christian Carino. Her şey tamamen uydurulmuştu. İddia bugün, bir yıl öncesine göre daha şeffaf bir şekilde yanlıştır.

7 Mart 2019'da, Star iddia etti Gaga hamileydi ve 'iki sevgili arasında kalmış'bir Oscar partisinde arkadaşlarına beklediğini söylediği sözde duyulmuştu. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir gazeteciye 'Oscar'da içki içmekten kaçındığı fark edilmedi' dedi. Kaynak, babanın ya Carino ya da kendisi olduğunu iddia etmeye devam etti. Bir yıldız doğdu Carino'yu onun için terk etmiş olabileceği ortak yıldız Cooper.Rashida Jones als Kind

Hikaye hakkında hiçbir şey uzaktan doğru değildi, tıpkı 2019'daki diğer saçma Gaga / Cooper ilişkisi söylentileri gibi. Dedikoducu Polis şarkıcının hamile olmadığını doğrulayan Gaga’nın sözcüsü ile konuştu. Cooper’ın kampındaki bir kişi, ikisinin yakın olduğu fikrini de reddetti. Gaga, bu söylentileri kendisi kapattı. Jimmy Kimmel Canlı haftalar önce, bir aşk hikayesinde rol aldıklarını belirterek. Seni kandırdım! o güldü. Magazin gazetesi belli ki etrafındaki yutturmacadan yararlanmaya çalışıyordu. Bir yıldız doğdu ve Gaga’nın Carino ile olan ilişkisinin sona ermesi.

Geçen yıl bu hikayeyi daha da saçma gösterdi. Öncelikle, Gaga hamilelik ilan etti, ne bebek yumruğu gösterdi ne de çocuk doğurmadı. Oprah Winfrey ile bir röportajda O Kasım'da, Gaga, Cooper'la ilgili söylentileri kapattı bir kez daha basına 'çok aptalca' sesleniyor. Bir aşk hikayesi yaptık, dedi. 'Elbette insanların aşık olduğumuza inanmalarını istedik ... bunun hakkında konuşurken,' Pekala, sanırım iyi bir iş çıkardık! '

Dedikoducu Polis 2019 boyunca ve 2020'ye kadar Gaga ve Cooper'ın bir tür romantik ilişkiye sahip olduğuna dair sayısız tabloid hikayesi yayınladı. Hatta Gaga’nın işadamı Michael Polansky ile olan yeni ilişkisini daha tabloid yemine dönüştürmenin yollarını bile buldular. Ocak ayında, Gaga Yılbaşı gecesi Polansky'yi öperken görüldükten sonra, Temasta yanlış olduğunu iddia etti çünkü Cooper 'ona bağlanmayı reddetti.' The National Enquirer benzer şekilde geçen ay iddia edildi ki Gaga artık Polansky ile birlikte olduğu için Cooper 'tamamen bitti' . Bu iddiaların ikisi de gülünçtü: Gaga’nın yeni ilişkisinin Cooper ile hiçbir ilgisi yok.

Kaynaklar

  • Shuster, Andrew. 'Lady Gaga, Bradley Cooper'a veya Christian Carino'nun Bebeğine Hamile mi?' Dedikoducu Polis, 7 Mart 2019.

  • Winfrey, Oprah. 'Lady Gaga’nın Evinde Herkes Hoş Geldiniz.' Elle, 6 Kasım 2019.

    Portia de Rossi und Ellen Scheidung
  • Shuster, Andrew. 'Lady Gaga, Bradley Cooper İşlem Yapmayacağı İçin Gizemli Adamla Devam Ediyor mu?' Dedikoducu Polis, 12 Ocak 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Lady Gaga, Artık Yeni Bir Erkek Arkadaşı Olduğuna Göre Bradley Cooper'ı Bitti mi?' Gossip Cop 16 Şubat 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.