Lady Gaga ve Taylor Kinney tamamen üretilmiş bir hikayeye rağmen 'tekrar bir arada' DEĞİLDİR. Dedikoducu Polis 'Aşka ikinci bir atış' yaptıklarını iddia eden ve birbirleri hakkında bir kez daha 'ciddi' olduklarını iddia eden bir raporu yalnızca düzeltebilirler. İddianın 'kesinlikle yanlış' olduğu söylendi.

Brad Pitt und Sohn Maddox

Göre Radar Çevrimiçi , Lady Gaga ve Kinney 'Super Bowl'da bağlandılar ve şimdi yine ciddileşti.' Sıklıkla itibarını yitiren webloid, 'Chicago Fire' aktörünün Super Bowl 51 Pepsi İlk Yarı Gösterisinde şarkıcıya gizlice tekrar bir araya geldikleri için tezahürat yaptığını iddia ediyor. Site daha sonra yanlış bilgilendirilmiş veya uydurma kaynaklarından birinin 'Gaga ve Taylor şu anda hala birbirlerini düşük anahtar olarak görüyorlar' dediğini aktarıyor.'Birbirlerini fiziksel olarak görmekten gerçekten vazgeçmediler ve Taylor'a hala çok aşık olduğu için kimseyle romantik bir ilişki kurmadı,' diye iddia ediyor, çıkış noktasının muhtemelen uydurma ve kesinlikle güvenilmez 'içeriden'. Ardından, Lady Gaga'nın 2016 yazında Kinney ile ilişkilerini sonlandırdıklarında nasıl 'ara verdiklerini' söylediklerini anımsadıktan sonra, webloid'in sözde 'kaynağı' yanlış bir şekilde 'Ara kesinlikle bitti' diyor. 'Artık kariyeri tekrar yoluna girdiğine göre, ilişkilerini tekrar halka açmaları an meselesi,' diye ekliyor sitenin tamamen bilgisiz 'içeriden'.

Lady Gaga ve Kinney gizlice veya başka bir şekilde 'tekrar bir arada' değiller. Ne de 'aşka ikinci atış' ve 'tekrar ciddi' değiller. Ancak RadarOnline ciddi şekilde yanılıyor. Kinney şahit olurken Lady Gaga’nın Super Bowl'daki devre arası gösterisi , artık romantik bir ilişki içinde değiller ve uzun süredir de değiller. Aslında, Dedikoducu Polis CAA'da bir yetenek ajanı olan Christian Carino'yla çıktığını duydu. Müşterileri arasında Justin Bieber, Britney Spears, Miley Cyrus ve Jennifer Lopez de var, bunlardan sadece birkaçı. Her şeye rağmen, Lady Gaga’nın temsilcisi bize özellikle sitenin Kinney ile ilgili makalesinin 'kesinlikle yanlış' olduğunu söylüyor.

Warum hat Kelly Clarkson die Stimme verlassen?

Elbette, Dedikoducu Polis webloid'in hikayesinin sahteliğine şaşırmaz. Daha geçen hafta, yanlış rapor edildiğinde prizi düzelttik Super Bowl üreticileri Lady Gaga ile rekabet içindeydi 'Born This Way' performansıyla, sözler de dahil, 'Gay, heteroseksüel veya biseksüel. Lezbiyen, transseksüel yaşam. Doğru yoldayım bebeğim, hayatta kalmak için doğdum. ' Gibi Dedikoducu Polis , devre arası gösterisinin yapımcılarının performansının her kelimesini ve hareketini bildiklerini kaydetti. Tıpkı bu gerçek olmayan makale gibi, Lady Gaga ve Kinney'nin 'tekrar bir araya gelmeleri' hakkındaki son haberler tamamen yanlış.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.