Lady Gaga asla tekrar bir araya gelmedim Taylor Kinney bir yıl sonra Dedikoducu Polis Eski sevgililerin uzlaştığını iddia eden sahte bir raporu bozdu. Tam 52 hafta önce hikayenin doğru olmadığını ve zamanın bizi bir kez daha haklı çıkardığını fark ettik.

9 Şubat 2017'de, Radar Çevrimiçi Kinney ve Lady Gaga'nın nişanlarını iptal edip ayrıldıktan sonra 'tekrar bir araya geldiklerini' iddia eden bir makale yayınladı. Çıkış, 'aşka ikinci bir atış' yaptıktan sonra 'ciddi' hale geldiklerini bile iddia etti. Siteye göre, Kinney ve Lady Gaga, İlk Yarı Gösterisi oyuncusu olduğu 'Super Bowl'da' kaldılar.Sıklıkla itibarını yitiren web sitesi, güvenilir olmayan veya uydurma kaynaklarından birinin 'Gaga ve Taylor hala birbirlerini düşük anahtar görüyorlar' dediğini aktardı. Yanlış karakterize edilen 'içeriden', 'Birbirlerini fiziksel olarak görmekten gerçekten vazgeçmediler ve Taylor'a hala çok aşık olduğu için hiç kimseyle romantik bir ilişki kurmadı,' diye ekledi. Aynı sözde 'içeriden', 'İlişkilerini tekrar halka açmaları an meselesi' daha da garanti ediyor.

Tam 365 gün geçti ve Dedikoducu Polis not alınmış, Lady Gaga ve Kinney asla 'bir araya gelemedi'. Aslında, bir yıl önce, şarkıcının şimdiki erkek arkadaşıyla zaten çıktığını açıkladık. Hatta yazdık, ' Dedikoducu Polis duyar [Lady Gaga’s] şimdi Christian Carino ile çıkıyor , CAA'da bir yetenek ajanı, ”dediğimiz ve müşterilerinin arasında Jennifer Lopez, Katy Perry, Miley Cyrus ve Britney Spears vardı. Ek olarak, Lady Gaga’nın temsilcisi bize özel olarak, kendisi ve Kinney'nin 'aşka ikinci bir atış' yaptığı konusundaki herhangi bir tartışmanın 'kesinlikle yanlış' olduğu konusunda bize güvence verdi. Ve hala yanlış.

Maalesef, RadarOnline’ın Lady Gaga kaynakları son 12 ayda daha iyi durumda değil. Bir haftadan biraz daha uzun bir süre önce, bu yılki Grammy Ödüllerinden önce bıçağın altına girdiğini ve makyaj yaptığını iddia ettiğimiz için aynı çıkışı yakaladık. Elbette sitenin, şarkıcının 'yeni yüzü' hakkındaki spekülatif iddiasını destekleyecek kesin bir kanıtı yoktu. Lady Gaga'nın özel olarak temin ettiği bir temsilci Dedikoducu Polis her iki durumda da blogun makaleleri doğru değildir.

Ve web sitesi Lady Gaga hakkında hikayeler yazmaya devam ederken, geçen yıl Lady Gaga ve Kinney'nin 'tekrar bir araya geldikleri' hakkındaki makalesinin yanlış olduğunu bir kez bile kabul etmedi. Okuyucuları, şarkıcı için kaynaklarının saygın olduğuna inandırarak, daha fazla yanlış iddiayla öne çıktı. Ama değiller ve zaman göstermeye devam edecek Dedikoducu Polis gerçekleri bildirmeye adanmıştır, diğerlerinin ise kurguyu ortaya çıkarmakta hiçbir sorunu yoktur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.