Dır-dir Lady Gaga nişanlısı bir bebek sahibi olmak için sahne ışıklarının dışına çıkmak Christian Carino ? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve sadece rekoru düzeltebiliriz.

Angelina Jolie und Brad Pitt kommen wieder zusammen

Şarkıcı, başarısı sayesinde ödül devresinde önemli bir yer tutmuştur. Bir yıldız doğdu ama göre Kadınlar Günü Yeni Zelanda , bir aile kurmaya odaklanmak için şov dünyasından bir adım geri atmaya hazır. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: “Telefonu film teklifleriyle çıldırıyor - ciddi dramalardan dönem filmlerine, romantik komitelere ve hatta bir süper kahraman filmine kadar her şey. Ancak Gaga, başarısından yararlanmak için acele etmiyor. Hatta şu anda tek istediği şeyin anne olmak olduğunu söylüyor. O ve Christian birlikte ebeveyn olmak için son derece çaresizler. 'Satış noktasının önermesi kesinlikle doğru değil. Pazar gecesi sahne arkasında yapılan bir röportaj sırasında Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri'nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandıktan sonra Gaga, 'kesinlikle oyunculuğa devam edeceğini' söyleyerek bir noktaya değindi. Bradley Cooper ile çalışmaktan bahsederken Bir yıldız doğdu şarkıcı, 'Muazzam bir deneyimdi ve daha fazla [film] yapmaya devam etmek istiyorum' dedi. Gaga, yeni müzikler üzerinde de çalıştığını söyledi. Ve daha geçen ay, Gaga, Las Vegas'taki ikametgahına başladı Kasım ayına kadar devam edecek. Gösteri dünyasından geri adım atmanın aksine, oyuncu aynı anda birçok farklı şapka giyiyor.

Ek olarak, tabloid'in makalesi anonim ve izlenemeyen bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis Gaga’nın sözcüsüyle görüştü ve kayıtta bize bunun yanlış olduğunu söyledi. Yukarıda belirtildiği gibi, şarkıcının kendisi de kariyerine odaklanmaya devam ettiğini onaylıyor. Söylemeye değer, görünüşe göre Gaga ve Carino yakın gelecekte bir noktada evlenecekler ve ayrıca yolun aşağısında bir aile kurmaları da çok olası. Kadınlar Günü ancak, çiftin kişisel yaşamına dair hiçbir kavrayışa sahip değildir.

Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için Ekim ayında dergiyi bozdu Gaga’nın Cooper ile yakın arkadaşlığı ilişkisini mahvediyordu kız arkadaşı Irina Shayk ile. O drama tamamen uydurma. Şarkıcının spot ışıklarının dışına çıkmasıyla ilgili bu son makale daha az tartışmalı olabilir, ancak daha doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Jennifer Aniston Brad Pitt Baby