Bu haftanın magazin iddialarından biri Lady Gaga İtalya'da 5 milyon dolarlık bir düğün planlıyor ve bu sırada kendisiyle düet yapacak Bir yıldız doğdu ortak yıldız Bradley Cooper . Hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre Yaşam tarzı , Gaga ve nişanlısı, yetenek ajanı Christian Carino, Venedik'teki en önemli destinasyon düğünü için yeminlerini değiş tokuş etmeyi planlıyor. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: “Gaga onun abartılı, sofistike, şık ve biraz da gösterişli olmasını istiyor! Tema Eski Hollywood ihtişamı olacak. 'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, konuk listesinin Taylor Swift, Kate Hudson, Elton John, John Legend ve Chrissy Teigen gibi ünlü isimlerle dolu olacağını söyledi. 'Ayrıca Christian'ın ünlü müşterilerini de davet edecekler - Justin Bieber, Harry Styles, Miley Cyrus ve Simon Cowell,' diye ekliyor ve tüm partiye gidenlerin 'özel jetlerde uçacağını' iddia eden şüpheli bahşişçi.

Davetli listesinin başında, derginin şüpheli kaynağına göre Gaga’nın 'sağdıcı eşdeğeri olan onur adamı' olarak görev yapacak Cooper var. Yayın ayrıca, resepsiyon sırasında Gaga ve Cooper'ın şarkılarının düetlerini seslendireceklerini iddia ediyor. Bir yıldız doğdu .

Magazin gazetesi bu sözde düğün hakkında pek çok ayrıntı bildiğini iddia ediyor, ancak ne zaman olacağından asla bahsetmiyor. Satış noktasının önermesi, anonim ve izlenemeyen bir 'kaynak' dan gelen iddialara da dayanmaktadır, ancak Dedikoducu Polis hikayeyi kurgu diye reddeden Gaga’nın sözcüsüne ulaştı.

'Entertainment Tonight', çok daha güvenilir bir ünlü haber kaynağı Yaşam tarzı , geçen hafta bunu bildirdi Gaga, 'son derece ayrıntılı' bir düğün yapmak istiyor . Ancak web sitesi, şarkıcının şu anda kariyerine odaklandığına da dikkat çekti. Çıkış, 'Gaga nişanından inanılmaz derecede memnun, ancak bu kadar meşgul olduğu için [ Bir yıldız doğdu ], bir düğünü düşünmeye bile başlayamıyor. '

Gaga ve Carino, çok uzak olmayan bir gelecekte bir noktada yeminlerini değiş tokuş edecekler ve her ikisinin de İtalyan mirası olduğunu düşünürsek, İtalya'da evlenmeleri tamamen mümkün. Ancak, şarkıcı adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, satış noktasının düğün planları hakkında hiçbir fikri olmadığını onaylar. Derginin anlattığı yıldızlarla dolu bash, tabloid fantezisidir.

Bahsedilmeliydi, Dedikoducu Polis Yanlış bildirdiği için Haziran 2017'de yayını bozdu Gaga ve Carino, Hamptons'da evleniyorlardı. . Bu açıkça olmadı. Ve daha geçen ay, dergi hakkında saçma bir hikaye uydurdu Gaga ve Cooper 'birbirlerine aşık oluyorlar.' Bu son rapor, güvenilmez bir kaynaktan gelen daha kurgudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.