Lady Gaga yeni erkek arkadaşıyla gizlice evlenmedi, Michael Polansky . Bu hafta bir gazetenin sayfalarında basılan bu söylenti tamamen yanlış. Dedikoducu Polis iddiayı çürütebilir.

Chris Hemsworth und Angelina Jolie

TAMAM MI! Polansky'nin sadece iki hafta çıktıktan sonra pop yıldızına teklif ettiğini iddia eden bir makale yayınladı. Gazeteci, Gaga'nın sadece evet demediğini iddia etmeye devam ediyor - önümüzdeki birkaç saat içinde 500 milyon dolarlık bir yatta düğüm atmak istediğine karar verdi.İşlemler hakkında şüpheli derin bilgiye sahip bir 'kaynak', çiftin yeminlerinden resepsiyonda servis edilen yiyeceklere kadar her şey hakkında ayrıntılar vermeye devam ediyor: şampanya, bitki çayı ve kavrulmuş sebzeli kinoa. Aynı kaynak aynı zamanda hem Gaga hem de Polansky'nin çocuk sahibi olmak istediğini iddia ediyor, 'öyleyse mesele ne zaman, ne zaman değil,' ve hatta sözde yeni evlilerin zaten beklediğini öne sürüyor.

Yüzde yüz uydurma bir hikaye için magazin dergisinin ne kadar detay verdiği hayret verici. Neredeyse biraz bağlılığa hayran kalacaksınız, ancak Dedikoducu Polis Şarkıcıya yakın güvenilir bir kaynakla görüştü ve bize gizli bir evlilik veya bir nişan bile olmadığını garanti etti.

'Bad Romance' şarkıcısı yeni ilişkisi hakkında henüz kamuya açık bir şekilde konuşmadı, ancak İnsanlar ünlülerle ilgili haberler için çok daha güvenilir bir kaynak olan dergi, TAMAM MI!, Şubat ayı başlarında bildirildi Gaga, yeni erkeğiyle 'çok mutlu' oldu. Ancak çok daha güvenilir olan dergi, yaklaşan düğün çanları hakkında hiçbir şeyden bahsetmedi. Düşünceli görnüyor TAMAM MI! sadece ikisinin bir yatta evlendiğini iddia etti çünkü Gaga, kendisi ve Polansky'nin bir fotoğrafını yayınladı Instagram'da ilişkilerini açıkladığında bir yatta birlikte.

Chris Pine und Jennifer Garner

Gaga’nın flört hayatı her zaman çok fazla spekülasyon ve söylenti konusu olmuştur. TAMAM MI! şarkıcı hakkında sonsuz sayıda sahte rapor yayınladı. Örneğin, dergi Ocak 2019'da şunu iddia etti: Gaga, Angelina Jolie ile kavga ediyordu bir Kleopatra biyografisinde başrolde. Dedikoducu Polis bu hikayeyi sahte olduğu için bozdu.

Çoğu Tamam! ’S yine de Gaga ve onun arasındaki fantastik romantizmi içeren yanlış hikayeler Bir yıldız doğdu yönetmen ve başrol oyuncusu Bradley Cooper. Mart 2019'da, çıkış, 'Çift' Los Angeles'ta ev ararken görülmüştü birlikte ve nişanlanmanın eşiğindeydik. O yılın Temmuz ayında, magazin gazetesi şunu iddia etti: Cooper, Gaga'nın 'gizli' aşklarıyla 'halka açılmasını' sağlamaya çalışıyordu. ilk etapta asla var olmadı. Liste devam ediyor. Dedikoducu Polis hem bu iddiaları hem de daha fazlasını çürüttü. Neyse ki, Cooper / Gaga aşk hikayeleriyle şimdilik magazin dergileri neredeyse bitmiş gibi görünüyor - ancak Gaga ve Polansky hakkında daha da fazla hikaye yayınlamak için kendimizi hazırlıyoruz.

Kaynaklar

  • Nelson, Jeff ve Melody Chiu. 'Lady Gaga, Arkadaşlar Aracılığıyla Yeni Erkek Arkadaşı Michael Polansky ile Tanıştı, Kaynak:' Çok Mutlu 'diyor.' People, 5 Şubat 2020.

  • Lady Gaga Instagram'da. Miami'de çok eğlendik. Tüm küçük canavarlarıma ve hayranlarıma sevgiler, sen en iyisisin! ' 3 Şubat 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Angelina Jolie, Lady Gaga‘ Kleopatra ’Filmi İçin Savaşıyor mu?' Gossip Cop, 3 Ocak 2019.

    Chris Evans Freundin Juni 2015
  • Shuster, Andrew. 'Bradley Cooper, Lady Gaga Los Angeles'ta Ev Avcılığı, Nişanlanmak mı?' Dedikoducu Polis, 20 Mart 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Bradley Cooper, Lady Gaga'yı Romantizmle Halka Açılmaya İkna Etmeye mi Çalışıyor?' Dedikoducu Polis, 28 Temmuz 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.