Hamilelik söylentileri, onları bekleyerek çürütmek kolaydır. Oldu Lady Gaga Bir gazetenin iddia ettiği gibi Şubat ayında hamile mi? Dedikoducu Polis cevabı bildiğinizi düşünüyor.Bebek Aralık'ta Gemide mi?

Kadınlar Günü Aralık ayında 'gemide bir bebeği olduğuna dair tüm işaretler var!' Baba, Gaga ile profesyonel olarak çalışan bir ses mühendisi olan Dan Horton'du. Gaga, Aralık ayından bu yana 'Mike'tan ayrılamaz' veya 'Bir arkadaş' iddiasına göre.Tabloid de herhangi bir terbiyeden yoksundur. Sözde 'arkadaş' acımasızca 'rahatsız etmeyin' kasabaya geldiğinde her zaman kapısının önünde olduğunu ekledi. Ayrıca, Gaga’nın hamile olmadığı gerekçesiyle aşağılayıcı olan, sözde 2 aylık 'çarpma saatini' gösteren bir fotoğraf da eklenmiştir.

Aynı tabloid de Gaga'nın taşıdığını iddia etti Bradley Cooper’ın çocuğu , ki tabii ki de sahte. Gaga ve Cooper, kesinlikle elektrik kimyası nedeniyle tipik bir tabloid öğesidir. Bir yıldız doğdu . Horton ve Gaga bir meşru öğe geçen yıl, ancak Gaga, Michael Polansky Yeni Yıl civarında . İkisi bile Instagram resmi.https://www.instagram.com/p/B93JykxFPBz/

Tabloid'in Çok Az Kanıtı Var

Magazin dergisinin tek kanıtı, Gaga'nın 'içkiden kaçtığını ve aşırı egzersiz rejimini azalttığını' söyleyen bu bekar 'arkadaş' dan geliyor. Gaga aslında içkiyi azaltma fikrine değindi ama bu onun albümü içindi. Chromatica , bebek değil. O Zane Lowe'a söyledi Mayıs'ta 'Ayıklık fikriyle flört ettim. Henüz orada değilim ama albüm boyunca onunla flört ettim. '

Egzersiz iddiasına gelince, Gaga, onun kanıtladığı gibi, ünlü bir fiziksel canlı performans sanatçısıdır. Super Bowl İlk Yarı Gösterisi birkaç yıl önce. Ağır egzersiz yapmadan kalibresine kadar gösteriler yapamaz. Açıkçası, içki ve egzersize değinmek biraz zaman kaybıdır. Dedikoducu Polis Gaga sekiz aylık hamile olmadığı için bu hikayeyi çabucak çürütebilir.https://www.instagram.com/p/CAntHdUFnfq/

Çok Fazla Sahte Bebek Hikayesi

Kadınlar Günü hemen hemen her sayıda sahte bir hamilelik hikayesi var. Ben Affleck, görünüşe göre, Ana De Armas ve eski karısı Jennifer Garner . Bindi Irwin'in düğününü ertelediği iddia edildi. hamilelik nedeniyle ama düğün geldi ve bir bebek gelmedi.

Liste uzayıp gidiyor. Magazin dergisi, Margot Robbie'nin kutlamak için ayrıntılı bir tatile gittiğini iddia etti. onun ilk hamileliği asla hamile kalmadı ve filme aldı İntihar Timi tatil yerine. Kate Middleton , Heidi Klum , ve Claire Foy hepsi bu tabloid tarafından yanlışlıkla hamile olarak adlandırıldı.

Bütün bu sahte hamilelik hikayeleri bunu kanıtlıyor Kadınlar Günü hamilelik kepçeleri konusunda asla güvenilmemelidir. Sekiz ay boyunca herhangi bir engelle karşılaşmadan, bu hikaye açıkça yanlıştır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.