Dır-dir Lady Gaga Nişanlısı, Christian Carino ile ilişkisinden şüpheleniyor Bradley Cooper ? Gazetelerden biri, şarkıcının romantizminin, kendisiyle paylaştığı yakın bağ nedeniyle acı çektiğini iddia ediyor. Bir yıldız doğdu ortak yıldız. Hikaye tamamen doğru değil.

Göre Yaşam tarzı , Gaga’nın Cooper ile olan arkadaşlığı, onun nişanının sonunu getirebilirdi. Sözde bir kaynak dergiye, 'İnsanlar Bradley ve Lady Gaga'nın birlikte olduklarında ne kadar sevecen olduklarına dair kaşlarını kaldırdı' diyor ve nişanlısının 'B' kelimesini her söylediğinde gözlerini yuvarlayarak görüldüğünü ekliyor.İçeriden olduğu iddia edilen kişi, şarkıcının son zamanlarda nişanlısına karşı 'küçümseyici' davrandığını ve ayrıca Gaga'nın Carino ile 'aşkını ikinci kez tahmin ettiğini' iddia ediyor. 'Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri'nde, bir tür asistan gibi çantasını ve şampanyasını tutarken bırakıldı ve Gaga, onun sahne arkasında fotoğrafının çekilmesini reddetti,' diye ekliyor. Christian gerçekten bıkmış görünüyordu. Bu seviyedeki şöhret ve ilginin ilişkilerde gerginliğe neden olduğu biliniyor ve şu anda Lady Gaga’nın kariyeri tavan yapıyor. '

Ellen Degeneres und Portia de Rossi 2017

Bunların hiçbiri doğru değil. Bu aydan daha erken, Gaga ve Carino Altın Küre'ye sarıldı , kuliste el ele tutuşarak fotoğraflandılar. Günler sonra, Gaga, nişanlısına National Board of Review ödüllerinde teşekkür etti Gala, En İyi Kadın Oyuncu ödülünü alırken onu “her gün sevdiği ve kalbime baktığı için” övdü. Eleştirmenlerin Seçimi Ödüllerinde, Gaga, En İyi Kadın Oyuncu sırasında Carino'ya 'aşkım' dedi kabul konuşması.

Carino, nişanlısına karşılıklı hayranlık duyuyor. Altın Küre'yi takiben, yetenek temsilcisi bir Gaga ile öpüşürken çekilmiş Instagram fotoğrafı En İyi Özgün Şarkı ödülünü kazandığı tören sırasında. 'Tebrikler güzel kız,' resmin başlığını yaptı. Sadece geçen hafta içinde Carino birkaç Instagram fotoğrafı yayınladı Gaga’nın Las Vegas ikametgahının sahne arkasından. Ajan, enstantane fotoğraflardan birinde nişanlısını omzunun üzerinden taşırken görülebilir.

Kevin Hart Ex Frau Torrei

Gibi Dedikoducu Polis Cooper ve Gaga çok yakın bir dostluk paylaşıyor, ancak ilişkileri tamamen platonik. Şarkıcının nişanlısı, rol arkadaşı ile olan bağından şüphelenmiyor veya tehdit altında değil. Kayda değer, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam tarzı yalan iddia ettiği için geçen ay Cooper, Carino'ya düğününde Gaga ile düet söyleyecekti . Çıkış, aktörün Gaga'nın evliliklerinde 'onur adamı' olacağını bile söyledi. Bu hikaye de doğru değildi, ancak derginin anlatılarını nasıl tutarlı tutamadığını gösteriyor. Cooper'ın başrol oyuncusu ve nişanlısı arasına girmesiyle ilgili bu son yazı daha saçma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.