Dır-dir Lady Gaga yeni erkek arkadaşının bebeğine hamile mi? Bir gazetenin bu hafta yaptığı sahte iddia bu. Dedikoducu Polis gerçeği biliyor.

Tabloid KB bu hafta pop süperstarının yeni erkek arkadaşı Michael Polansky'den bir çocuk beklediğini bildirdi. Gaga yalnızca duyurusunu yaptı Instagram'daki yeni ilişkisi bir hafta önce ve şimdiden dergi bu konuda tuhaflaşmaya başladı. Sözde 'içeriden' biri, şarkıcının 'her zaman anne olmak istediğini ve bunun doğru zaman olduğunu hissettiğini' iddia ediyor. Kaynak, hamileliğin hiç planlanmadığı halde, Polansky'nin 'tatil kaçamağından bebek babasına gitmekten' mutlu göründüğünü ekliyor.Çünkü bu Gaga hakkında bir hikaye ve bir yazıda yaşadığımız için ... Bir yıldız doğdu elbette Bradley Cooper'ın ortaya çıkması gerekiyordu. Dergi, bir dizi çılgın ve doğrulanmamış varsayımda, Gaga'nın başlangıçta gözlerini rol arkadaşı olarak belirlediğini iddia ediyor, ancak Cooper'ın 'işe koyulmaya hazır olmaması ve Gaga'nın biyolojik saati tıklamasıyla, şarkıcı yeni adamıyla rüzgara dikkat çekti. '

Bu hikaye ile nereden başlamalı. Her şeyden önce, Dedikoducu Polis Gaga'nın hamile olmadığını bize garanti eden duruma yakın bir kaynakla görüştü. Görünüşe göre 'kaynak' KB ya var olmadığını ya da şarkıcının kişisel hayatı hakkında bildiklerini dişlerinin arasından yalan söylüyor. İkincisi, hikayedeki çelişkiye dikkat edin: kaynak, sözde bebeğin 'hiç planlanmadığını' iddia ediyor, ancak daha sonra Gaga'nın, biyolojik saatini tatmin etmek amacıyla Polansky ile bir araya geldiğini söylüyor. (Ayrıca - 'biyolojik saati geçiyor,' KB ? Gerçekten mi? 2020'ydi.)

Üçüncü, Gaga’nın Las Vegas konser evi şu anda Mayıs ayına kadar devam ediyor. KB Zaten iki aylık olduğunu iddia ediyor, ancak bu onu Mayıs'a kadar altı aylık hamile bırakacak ve her gece performans göstermeye devam edecek. Bunun olacağı çok şüpheli. Sonunda - ve burada kırık bir rekor gibi hissetmeye başladık - Gaga ve Cooper bir ilişki içinde değiller, hiç de olmadılar. . Bu söylentiyi o kadar çok kez çürütmüştük ki, sayıyı kaybettik.

Ayrıca, bir yan not olarak, Amerika Birleşik Devletleri'nde 'anne' değil, 'anne' diyoruz. Avustralya dergisi, uydurma kaynağının sesini tamamen inandırıcı hale getirmek isteseydi, dili doğru kullanmak iyi olurdu. Elbette, 'içeriden' olanın Amerikalı olmaması olasıdır, ancak yine de herhangi bir Eyalet Yanındaki okuyucu kırmızı bayrağı fark ederdi.

Pitt und Jolie neuesten Nachrichten

Hamilelik söylentisi, dünyadaki en çirkin mecazlardan biridir. KB’lar oyun kitabı - ve çürütülmesi en kolay olanlardan biri. Dedikoducu Polis sürekli olarak bir ünlünün ya da diğerinin hamile olduğu ile ilgili magazin haberlerinden haberler çıkarmak zorunda kalıyor. Geçen hafta, çıkış yapan saçma bir hikaye yayınladı Miley Cyrus, eski sevgilisi Liam Hemsworth'a karşı hamile kalmıştı. . Daha yakın zamanlarda, dergi Jennifer Aniston, Brad Pitt’in bebeğini doğuruyordu . Dedikoducu Polis bu saçma söylentilerin her ikisini de çürüttü. Görünüyor ki KB sonunda fikirleri tükendi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.