Dır-dir Lady Gaga hamile ve erkek arkadaşıyla nişanlı, Michael Polansky ? Bu haftaki bir tabloid makalesi, çiftin işleri bir sonraki seviyeye taşıdığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis o kadar emin değil.

Bu haftanın Çiftler 'Haberleri' ne göre Temasta Lady Gaga'nın hem bir çocuk beklediği hem de yedi aylık erkek arkadaşıyla gizlice nişanlandığı iddia ediliyor. Tabloid makalesine eşlik eden, Lady Gaga'nın birkaç hafta önce paparazziler tarafından çekildiği ve sözde “anlatan yumruğunu” gösteren bir fotoğrafı. İsimsiz bir 'kaynak', 'Gaga kesinlikle parlıyor' diyor. 'Bütün arkadaşları bunun doğru olduğunu düşünüyor çünkü bu konuda doğrudan bir cevap vermiyor.'Gazete gazetesi ayrıca Gaga'nın son zamanlarda katlandığı bir 'sert ilişkiler dizisi' nden de bahsediyor. Bradley Cooper ile romantizm o bağlanamayınca fiyaskoydu. ' Ancak kaynak, Polansky'nin 'mükemmel uyumu' olduğunu söylüyor. Gölgeli bahşişçi, 'Arkadaşları çiftin gizlice nişanlanmış olabileceğini düşünüyor' diyor. 'Gaga şu anda en iyi hayatını yaşıyor. Bu yüzden hayallerinde ilerliyor - sevgi dolu bir koca ve bir aile istiyor. '

Gaga'nın onu sonsuza dek bulduğunu düşünmekten mutluyuz ve Gaga ve Polansky'nin büyük adımlar atıyor olabilir yakında bir noktada ilişkilerinde. Ancak bu makalenin tam olarak ne iddia ettiğini düşünelim. Gazete gazetesi, Gaga’nın vücudunun tek bir fotoğrafına dayanarak, bir fotoğraftan her zaman anlayabileceğiniz bir şey olmasa da, bir bebek yumruğu yapması gerektiğine karar verdi. Ve bu 'kaynak' kim olmalı? Gaga'nın hamile olduğunu bile doğrulamıyor, sadece 'bütün arkadaşları bunun doğru olduğunu düşünüyor.' Ve neden arkadaşlarına bu konuda yalan söylesin? Hikaye bir anlam ifade etmiyor.

Ek olarak, şarkıcının Chromatica Ball Tour'u bu yaz ileri gitmeyecek olsa da, birkaç gün önce onu gelecek yıla taşıyor . Hala bir dünya turu yapmayı planladığına inanmamız mı gerekiyor? sadece doğum yaptıktan sonra bir bebeğe?

Ayrıca, Dedikoducu Polis bunu hala açıklığa kavuşturmamız gerektiğine gerçekten şaşırdı ama Bradley Cooper ve Lady Gaga hiç çıkmadı . Hiçbir düzeyde romantik bir ilişki içinde değillerdi. Bu sadece birlikte oynadıkları filmdi. Bir yıldız doğdu. Bir kez daha, bir ekrandaki güzel hareketli resimlere bakan ve gerçek hayat için onları karıştıran bir tabloid vakası var.

Temasta onu çekmeye çalıştı Şık 'Cooper / Gaga' geçmişte birçok kez, Dedikoducu Polis her birini debunking. Yeterince tuhaf bir şekilde, neredeyse tam olarak bir yıl önce, tabloid ısrar etti Bir yıldız doğdu ortak yıldızlar birlikte bir bebek sahibi oluyordu . Cooper, yakın zamanda Irina Shayk modelinden ayrılmıştı ve başka bir isimsiz kaynak, Gaga'nın çocuğuna hamile olduğu için olduğunu iddia etti. Hikayenin uydurma olduğunu bize bildiren Gaga'ya yakın bir kaynakla görüştük. Güvenilir haber kuruluşlarından alınan diğer son raporlar, zaten bildiğimiz şeyin doğru olduğunu doğrulamıştı: Gaga ve Cooper gerçekten sadece arkadaş.

Yine de, tabloid gitmesine izin vermedi. Bu Ocak ayına kadar, hamilelik söylentisi unutulmuştu ve çıkış bunu iddia ediyordu Gaga, Cooper'dan yeni bir 'gizemli adam' ile 'yoluna devam etti' Yılbaşı gecesi öpüşürken görülmüştü. Daha sonra hepimizin öğreneceği gibi, o adam Polansky'ydi, ancak raporun geri kalanı doğru değildi. Oprah Winfrey ile Kasım ayında yapılan röportajda O, Lady Gaga bir kez daha hayır, o ve Cooper'ın asla arkadaştan başka bir şey olmadıklarını açıkladı. 'Devam edecek' hiçbir şey yoktu.

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.