Lady Gaga ve Pembe bir 'anti- Madonna şarkıcıların efsanevi seleflerine karşı bir ekip oluşturduğunu iddia eden sahte yeni bir rapora rağmen 'marşı birlikte'. Dedikoducu Polis duruma baktık ve sadece gerçeği öğrendik.

Göre TAMAM MI! Pink, bir zamanlar şarkıcının müziğini 'indirgeyici' olarak nitelendiren ve onu şarkılarından birini çalmakla suçlayan Madonna'ya karşı mücadelesinde Gaga'yı destekliyor. Sözde bir 'kaynak' dergiye, 'Pink Gaga için üzülüyor ve Madonna davasında onun tarafını tutuyor' dedi. 'Gaga’ya kötü muamele edildiğini ve şu anda gerçekten yetenekli ve savunmasız olduğunu düşünüyor.'Prizin şüpheli içeriden ekliyor: 'Pink sert bir kız ve Madonna'nın arkadaşını kasabanın dört bir yanına dağıtmasından hoşlanmıyor ve Gaga'nın müziğinin kendisininkinden kötü bir soygun olduğunu söylüyor.' Sözde kaynak ayrıca Gaga ve Pink'in şu anda 'Madonna'yı yüzeysel ve sahtekar olarak hedefleyen sözler yazdıklarını' iddia ediyor. Fakat Dedikoducu Polis duruma yakın birden fazla kaynağı kontrol etti, hiçbiri Gaga ve Pink'in yeni müzik için bir araya geldiklerine dair hiçbir şey duymamıştı. Ek olarak, bir Gaga temsilcisi de şunu onaylar: Dedikoducu Polis magazin masalının 'doğru olmadığını'

Bu makalenin uydurulmuş olması muhtemeldir çünkü Pink bu yılın başlarında diğer şarkıcıyı savundu . Gaga, 2017 Super Bowl devre arası şovu sırasında yüksek telli akrobatik bir dublör gerçekleştirerek Pink'in hareketlerini çalmakla suçlandıktan sonra, Pink Instagram'da şöyle yazdı: 'Bir çatıdan atlayıp ilkinde orada dikilebilecek cesareti olan bir kadını kutlayalım yer. Önce uçmam kimin umurunda? Çünkü yapmadım! Cirque ve Peter Pan yıllardır havada! ' Pink açıkça pop yıldızına hayranlık duyuyor, ancak bu onunla bir Madonna diss parçasında işbirliği yaptığı anlamına gelmiyor.

Bu aynı zamanda ilk değil Dedikoducu Polis iki şarkıcı arasındaki gerilimi çevreleyen sahte bir makaleyi çürütmek zorunda kaldı. Geçenlerde baskın yaptık TAMAM MI! Kardeş yayını, National Enquirer hakkında saçma bir hikaye uydurduğu için Madonna, Gaga'ya boks maçında meydan okuyor Las Vegas'ta. Bu son rapor da benzer şekilde yanlış.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Hat Jennifer Lawrence Kinder?