Lady Gaga nişanlı olmadığı için nişan yüzüğü takmıyor. Bu çok basit bir kavram, ancak bazı yayın organları sahte haberlere karşı gerçek haberlerle mücadele ediyor gibi görünüyor. İzin vermek Dedikoducu Polis rekoru düzeltmek için.

Bob Ross, wie er starb

Çarşamba günü, Biz Haftalık yanlışlıkla Gaga'nın erkek arkadaşı Christian Carino ile nişanlandığını duyurdu. Gazeteci, yakın zamanda babasının onayını istedikten sonra evlenme teklif ettiğini, ancak şüpheyle başka hiçbir ayrıntıya sahip olmadığını söyledi. Dedikodu dergisi, Carino'nun sözde soruyu ne zaman sorduğu, nerede önerdiği, nasıl yaptığı ve bir elmas yüzüğün dahil olup olmadığı hakkında hiçbir bilgiye sahip değildi. Görünüşe göre teklifin hiç gerçekleşmemiş olmasından kaynaklanıyor. Gaga'nın özel olarak söylediği bir temsilci Dedikoducu Polis o ve Carino'nun nişanlandıkları 'doğru değil'. Ve bu, bu yanlış söylentinin sonu olmalıydı.Ancak düzeltmeyi bildirmek yerine, bazı yayınlar hala yanlış bilgileri yaymayı seçti. Bu yüzden Cuma günü Günlük posta 'Yüzük nerede? Lady Gaga, Christian Carino'nun teklifini kabul ettiği söylentilerinin ortasında, O parmağında hiçbir kıvılcım çıkarmadan provaya gidiyor. ' İngiliz gazetesi şöyle yazıyor: 'Erkek arkadaşı Christian Carino'nun bir teklifini kabul ettiği söyleniyor. Ancak Lady Gaga Perşembe günü Montreal'deki Bell Center'da bir provaya gelirken hayranlara el salladığından görünürde nişan yüzüğü yoktu. '

Gaga, fotoğraflarda nişan yüzüğü takmıyordu çünkü nişanlı değil ve yetenekli değildi. Bu çok basit, ancak İngiltere'deki tabloid sağduyuyu kullanmayı bırakmaya karar verdi ve neyin sahte bir haber olduğunu araştırmaktan vazgeçti. Şarkıcının nişanlanmadığında nişan 'maytap' takmamasında kelimenin tam anlamıyla kayda değer hiçbir şey yok. Vardı Günlük posta araştırma yapmaktan ve gerçekleri kontrol etmekten rahatsız olsaydı, Gaga'nın evlenmeye hazır olmadığını ve halkasız çıkmasının kesinlikle hiçbir önemi olmadığını fark edecekti. Çıkışın gerçek haber olarak göstermeye çalıştığı şey tamamen sahtedir.

Bu, gazetenin sadece gerçeği bildirmek yerine sanatçı hakkında yalanları yaymayı ilk seçişi değil. Örneğin 2015 yılında Günlük posta ve Biz Haftalık ikisi de yanlış bir şekilde iddia eden satış noktaları arasındaydı Gaga, Ed Sheeran'ı Grammy'de garson zannetti , parodi bir Twitter hesabı tarafından aldatıldıktan sonra. Ve 2016'da İngiliz tabloid yanlış söyleyen yayınlardan biriydi Gaga, bir Dionne Warwick biyografisinde başrol oynayacaktı . Belki Günlük posta başka yerlerden şüpheli iddiaları yeniden gündeme getirmek yerine gerçek habercilik yaptıysa, bu sorunlara girmeyecekti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Charles und Diana geheime Tochter