Lady Gaga bir otelde 'kan banyosu' içeren 'şeytani bir ritüel' yaparken yakalanmadı. Bu eski, sahte bir haber hikayesi Dedikoducu Polis büstü olabilir.

Neon Isırgan Perşembe günü, “Pop yıldızı Lady Gaga, lüks bir Londra otelinde kaldığı süre boyunca satanist bir ritüel yaparken yakalandı. Şarkıcı, otel personeli gecelik 2000 dolarlık süitinde kanla dolu bir küvet keşfettikten sonra Şeytan'a tapınma törenine katılmakla suçlandı. ' Özellikle, bu iddia edilen olay için tarih verilmemiştir. Ancak site, 'Londra’daki seçkin Park Lane’deki Intercontinental Hotel’deki işçiler,‘ Amerikan Korku Hikayesi ’oyuncu odasındaki korkunç keşfi ortaya çıkardıklarında şok oldular.” Diye iddia ediyor.Çıkış, bir otel çalışanının 'daha önce 'ürpertici' faaliyetler ve odadan alışılmadık gelen ve gidenler nedeniyle şüphelerin ortaya çıktığını söyleyerek olay hakkında konuştu ve şarkıcının 'kan içinde banyo yaptığını' söyledi. Şeytani ritüel. ”Bu isimsiz çalışanın sözde iddia ettiği web sitesinde alıntı yapıldı:“ Lady Gaga süitte büyük miktarda kan bıraktı. Olay, kapıcıya bildirildi ve onu aklından çıkarması söylendi. '

Lady Gaga'nın odada herhangi bir kana bulanmış hasar nedeniyle suçlanıp suçlanmadığı gibi, ne olduğu iddia edildiğine dair başka hiçbir bilgi verilmemiştir. Sözde “alışılmadık geliş ve gidişler” tarif edilmemiştir. Ve iddia edildiği gibi 'korkunç keşif' yapıldığında Gaga'nın kontrol edip etmediği söylenmedi. Şarkıcının son zamanlarda Londra'da olduğuna dair bir kanıt da yok. Sıcaklık şu anda 40'lar ve 50'ler arasında iken, Çarşamba günü Lady Gaga, bikinili Twitter fotoğrafını paylaştı , bulunduğu yerin sıcak bir yer olduğunu öne sürüyor.

Ve benzeri Dedikoducu Polis bu yazıyı daha detaylı inceledik, kendi keşfimizi yaptık. Bu, 2012'de sanatçı hakkında yayılan saçmalığın bir kopyası. Neredeyse beş yıl önce, Gaga'nın Londra'daki bir otelde kanla yıkandığına dair bir söylenti yayınladık. Bu hikayede adı geçen kuruluş aynı zamanda Intercontinental'dı ve makale, sözde bir otel hizmetçisinden sözde bir alıntı içeriyordu, Neon Nettle'ın şu anda sattığı aynı alıntı.

O sırada bir Gaga temsilcisi bize iddiaların 'saçma' olduğunu söyledi. Daha da gülünç, bir satış noktasının bunca yıl sonra aynı çürütülmüş uzun hikayeyi sanki bir tür gerçek, yeni kepçe gibi satmaya çalışması. Ancak çevrimiçi yayın, denendiği zamanki gibi kanlı bir yanlıştır. Lady Gaga'yı Illuminati'ye bağlamak Eylül ayında geri döndü.

Kim Basinger und Mitch Stone

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.