Lady Gaga taşınmıyor Bradley Cooper Yanlış bir tabloid haberine rağmen New York City konağı. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Doğrusu yok.

Göre Temasta şarkıcı onunla yaşamaya başladı Bir yıldız doğdu Geçen ay Irina Shayk'tan ayrıldıktan kısa bir süre sonra başrolü paylaştı. Sözde bir kaynak dergiye, 'Eşyalarının bir kısmını çoktan evine bile taşıdı' dedi. 'Konu söz konusu olduğunda çok ilişki odaklı bir adam ve aşık olduklarına dair hiç şüphe yok. Birlikte hareket etmek bir sonraki mantıklı adımdı. Ve artık numara yapmak zorunda değiller. 'İddia edilen ihbar ayrıca, Cooper'ın Shayk taşındıktan sonra 'bir sürü çekmeceyi ve dolap alanını hemen boşalttığını' ve Gaga'nın 'onları doldurmak için zaman kaybetmediğini' iddia ediyor. Şüpheli içeriden biri ayrıca Gaga'nın, oyuncunun West Village konağına 'kendi dekorasyonları ve ev mobilyaları' da dahil olmak üzere kendi kişisel dokunuşlarını eklediğini ve yakında daha kalıcı tadilatlar yapmayı planladığını iddia ediyor.

Oradan, görünüşte sahte olan kaynak, Cooper ve Gaga'nın birlikte yaşamaktan keyif aldıklarını, ancak henüz her ikisi de ayrılıktan yeni çıkmış oldukları için evliliğe atlamak istemediklerini söylüyor. Şüpheli habercisi, '[Onlar] şimdiden bir spot ışığı altında olduklarını hissediyorlar ve şu anda büyük bir düğünün tüm dikkatini çekmek istemiyorlar,' diyor. 'Birbirleri hakkında nasıl hissettiklerini biliyorlar ve önemli olan tek şey bu. Bunu resmileştirmeleri gerekmiyor. ' Gazete, Cooper ve Gaga'nın evlenmek ve yolun aşağısında bebek sahibi olmak istedikleri, ancak şimdilik sadece birlikte olmaktan memnun oldukları sonucuna varır.

Portia de Rossi plastische Chirurgie Nase Job

Ancak sadece iki hafta önce, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Temasta haksız yere iddia etmek için Cooper ve Gaga birlikte bir bebek sahibi oluyorlardı. . Bu son sahte makale, bir çocuk bekleyen yıldızlardan hiç bahsetmiyor. Bunun nedeni, derginin hikayesini ilerledikçe uyduruyor gibi görünmesidir. Nisan ayında gazeteyi yanlış haber yapmak için çağırdık Cooper, Gaga ile evlenmeye hevesliydi . Tersine, bu son hikaye, çiftin düğümü bağlamaya devam etmek istediğini söylüyor.

Gerçekte, Cooper ve Gaga romantik bir ilişki içinde değildir. Her iki yıldızla bağlantılı bireyler bize birkaç kez sadece yakın arkadaş olduklarına dair güvence verdiler. Gibi güvenilir prizler İnsanlar dergisi ve 'Entertainment Tonight' benzer şekilde yardımcı yıldızların yakın bir bağları olduğunu doğruladılar, ancak bir çift değiller. İkinci yayın, nasıl olduğunu bile belirtti. Cooper ayrıldıktan sonra flört etmeyi 'öncelik' haline getirmiyor ve 'tamamen kariyerine ve [Shayk ile birlikte] kızına odaklanmış durumda.'

Cooper ve Gaga’nın ilişkisi söz konusu olduğunda, magazin gazetesi sahte anlatılar yaratıyor, sonra onları bırakıp yenilerini buluyor. Çıkış, kurgusunu tutarlı tutma zahmetine bile giremez. Ve bu nedenlerden dolayı, hikayeyi 0 ile derecelendiriyoruz.

woher kommt bert kreischer

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.