Bir tabloid iddiaları Lady Gaga tamamen bitti Bradley Cooper Artık yeni bir erkek arkadaşı var, iş adamı Michael Polansky . Hikaye hiç de doğru değil. Dedikoducu Polis düzeltebilir.

Şarkıcı, bu ayın başlarında, Super Bowl hafta sonu boyunca Miami'de bir teknede kucaklaşan iki kişinin Instagram fotoğrafını paylaştığında erkek arkadaşıyla halka açıldı. The National Enquirer Gaga’yı sürükleme ihtiyacı hissetti Bir yıldız doğdu iyi bir sebep olmadan karışıma birlikte başla. 'Gaga Bradley'i Unutuyor - & Bir Para Çantasını Tuzaklıyor!' magazin dergisinin son sayısında bir manşet okur.Sözde bir kaynak, 'Bugünlerde Gaga için' Bradley kim? 'Diyor. “Bradley, Irina Shayk ile olan ilişkisinin kayalara çarpmasının ardından devam ettiğinde paramparça oldu - özellikle de filmin hit şarkısı' Shallow 'u birlikte [Oscar'da] çaldıklarında kimyaları hakkında konuştuktan sonra. Ama Michael geldiğinde, bunların hepsi eski tarih oldu! '

Gazete gazetesi, Gaga'nın yeni bir erkek arkadaşı olduğu haberinden onu keyfi olarak Cooper'a bir kez daha bağlayarak faydalanıyor. Gibi Dedikoducu Polis sayısız kez vurguladı, Bir yıldız doğdu yardımcı yıldızlar asla romantik bir ilişki içinde olmadılar. Daha geçen ay Gaga, Oprah ile yaptığı röportajda Cooper'la olan cilveli ilişkisinin şov için olduğunu. Şarkıcı, 'Herkesi kandırmak konusunda gerçekten iyi bir iş çıkardık' dedi. 'Bunu biz yarattık.' Şarkıcı, ikilinin geçen yılki Oscar'larda 'Shallow' performansları sırasında bir romantizm fikrini canlandırdığını, ancak bunun ödül şovu için 'düzenlenmiş' olduğunu belirtti.

Dedikoducu Polis ayrıca şarkıcıya yakın bir kaynakla görüştü ve bize çıkıştaki makalenin uydurma olduğunu söyledi. Gaga, ilk başta ona asla aşık olmadığı gerçeği için Cooper'ı 'geride bırakmadı'. İlişkileri her zaman dostane ve profesyonel olmuştur.

Geçen Ağustos, Dedikoducu Polis bozuldu Enquirer haksız yere iddia etmek için Gaga; Cooper, Jeremy Renner ve ses mühendisi ile çıkmıştı. Dan Horton, birkaç ay içinde. Hikayenin tek gerçek yanı, Horton ile kısa bir süre çıkmasıydı.

Bundan kısa bir süre önce, tabloid yanlış bir şekilde bunu bildirdi Cooper, Gaga’nın omzunda ağlıyordu Shayk'ten ayrılmasının ortasında. Bu hikaye doğru değildi ve bu son makale, oyuncunun modelle ilişkisi sona erdiğinde hemen 'devam ettiğini' iddia ediyor. Magazin gazetesi, kurgusunu tutarlı tutmaktan bile rahatsız olamaz. Buradaki tek haber, Gaga'nın yeni bir erkek arkadaşı olduğu. Cooper'ın durumla hiçbir ilgisi yok.

Kaynaklar

  • Burgos, Jenzia. 'Lady Gaga, Bradley Cooper'ın Çıktığı Dedikodularla' Herkesi Kandırdığını 'Söyledi ve Yaralandık.' StyleCaster, 6 Ocak 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Lady Gaga, Bradley Cooper, Jeremy Renner ve Ay Meselesi İçinde Ses Mühendisi mi?' Gossip Cop, 18 Ağustos 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Bradley Cooper, Irina Shayk Split'in ortasında' Lady Gaga’nın Omzunda Ağlıyor mu? ' Dedikoducu Polis, 21 Haziran 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.