Yaptı Lady Gaga ve Irina Shayk kavga etmek Bradley Cooper Altın Küre'de mi? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis sözde dramaya baktık ve gerçeği öğrendik.

Göre Temasta Cooper’ın kız arkadaşı ve onun Bir yıldız doğdu Co-star, dikkatini çekmek için yarışırken ödül şovunda çatıştı. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, 'Bradley gösteri sırasında aralarında oturuyordu ve ikisi de [onun için] yarışıyor gibiydi' dedi.Sözde kaynak, şarkıcının törenden sonraki bir partide çok 'bastırılmış' göründüğünü ve bunun da kendisi ile Shayk arasındaki tüm 'gerilimden' kaynaklandığını söylemeye devam ediyor. Şüpheli habercisi, 'Herkes onun [En İyi Orijinal Şarkı için] kazandığı için duygusal olduğunu düşündü ama gerçekten Irina ile konuştuğu için olsaydı şaşırmam,' diye ekliyor.

Anonim bir 'kaynaktan' gelen tabloid olayları anlatımı tamamen uydurma. Piyasanın sözde 'içeriden' iddialarına rağmen, Dedikoducu Polis Gaga'nın sözcüsünü kontrol etti ve kayıtta bize raporun sadece 'doğru' olmadığını söyledi. Nişanlısı Christian Carino ile Altın Küre'ye katılan şarkıcı, Cooper'ın kız arkadaşıyla kan davası açmıyor.

Maalesef bu ilk değil Temasta bu hikayenin konuları arasında var olmayan bir aşk üçgeni yaratmaya çalıştı. Dedikoducu Polis Yanlış bir şekilde iddia ettiği için geçen Ekim ayında tabloid gazetesini basmıştı. Cooper ve Shayk, Gaga ile olan arkadaşlığı nedeniyle bölünmeye gidiyorlardı. . Neredeyse iki yaşında bir kızı birlikte paylaşan mutlu çift, hala güçleniyor.

Geçtiğimiz birkaç ay içinde bu sahte anlatının başka varyasyonları da oldu. Dedikoducu Polis ayrıca seslendi Temasta Kardeş yayını, Star , yanlış bir şekilde iddia etmek için Cooper, Shayk'i prömiyerine davet etmeyi reddetti. Bir yıldız doğdu çünkü kırmızı halıda Gaga ile yürümek istiyordu. Kısa bir süre sonra, Dedikoducu Polis debunked a Yaşam tarzı hakkında hikaye Cooper ve Gaga birbirlerine aşık oluyor , Shayk'i 'kıskanç' ve 'sefil' bırakarak.

Gerçekte, Cooper ve Shayk çok fazla PDA gösterdi çok özel bir çift için alışılmadık bir durum olan ödül devresinde. Altın Küre'de bir araya geldikten sonra, Rus model erkek arkadaşına Altın Küre'de destek verdi. Ulusal Değerlendirme Kurulu Ödülleri Galası New York'ta. Cooper ve Gaga kurarken yakın bir bağ kursa da Bir yıldız doğdu İlişkileri tamamen platoniktir ve Shayk şarkıcıyla sevgisi için savaşmaz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.