Lady Gaga ve Irina Shayk ikiniz de hamile değiller Bradley Cooper Saçma bir tabloid haberine rağmen bebekleri. Dedikoducu Polis yanlış önermeyi düzeltebilir. Bunda hiçbir gerçek yok.

Göre Kadınlar Günü , Shayk oyuncunun ikinci bebeğini son bölünmelerinin ardından bekliyor, ancak Bir yıldız doğdu co-star da çocuğunu taşıyor. 'Bradley’in kızı Lea doğduktan sonra, daha çok bebek istediğini söyledi,' sözde 'içeriden' çıkışa söyledi. “Belki de iki farklı kadından ardı ardına hızlı değil. Bu karmaşık bir hal alabilir. 'İddia edilen kaynak ekliyor, 'Gaga yıllarca huysuzdu. O ve Bradley, aile ve çocuklar hakkında sayısız konuşma yaptı ve şimdi aslında onlar için de olabilirdi. Ama Irina da hamileyse, bu açıkça her şeyi muazzam bir şekilde karmaşıklaştırıyor. ' Sözde ihbarcı, Cooper ve Gaga'nın bir çift olarak 'halka açılmak' için doğru zamanı beklediklerini ve şarkıcının 'hamileliğinin' ihtiyaç duydukları teşvik olabileceğini söylemeye devam ediyor.

Görünüşte sahte kaynak, 'Bradley ve Gaga asla birbirlerine aşık olmalarını veya bu kadar karmaşık olmasını beklemiyorlar' diye ekliyor. 'Bradley, genç bir aile ve yeni bir kadınla hokkabazlık yaparak işini onun için biçer, özellikle de aynı anda iki bebek anne varsa.'

Bu saçma hikaye hakkında hiçbir şey uzaktan doğru değil. İlk olarak, Cooper ve Gaga, Shayk ile yakın zamanda ayrılmasına rağmen romantik bir ilişki içinde değiller. Ünlülerle ilgili haberler için 'Entertainment Tonight', Kadınlar Günü , geçen hafta bildirdi Cooper flört etmeyi 'öncelik' haline getirmiyor ayrılığını takiben ve 'tamamen kariyerine ve kızına odaklanmıştır.'

İnsanlar dergi benzer şekilde şunu belirtti: Cooper ve Gaga'nın 'ezici bir bağlantısı' var. ama ikisi arasında romantizm yok. Yine de Dedikoducu Polis Şarkıcıya yakın bir kaynakla görüştü ve bize hamile olmadığını garanti etti. Bu arada, ortak bir arkadaşımız ve Shayk bize eski sevgilisinin ikinci çocuğunu beklemediğini söyledi.

Aslında iki haftadan daha kısa bir süre önce, Shayk bir Instagram fotoğrafı paylaştı Milano Moda Haftası sırasında bir kadeh şampanyanın tadını çıkarıyor. Alkol tüketmenin yanı sıra, süper model aynı zamanda görüntüde tamamen düz bir karın gösteriyor.

Geçen hafta, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Kadınlar Günü yanlış bildirmek için Cooper ve Shayk, iki yaşındaki kızlarının velayeti için kavga ediyorlardı. . Gerçekte, eski sevgililer dostça kaldılar ve küçük kızlarına ortak ebeveynlik yapmak için birlikte çalışıyorlar. Güvenilir olmayan çıkış, oyuncunun bölünmesinden sonra neler olduğuna dair hiçbir fikre sahip değil. Ne Cooper'ın eski sevgilisi ne de onun Bir yıldız doğdu co-star hamile.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.