Geçen Şubat, bir tabloid iddia edildi Lady Gaga ile bir bebek bekliyordum Michael Polansky . Dedikoducu Polis rapora bir göz atıyor ve bu doğruysa. İşte ortaya çıkardıklarımız.

Lady Gaga’nın Bebek Sevinci

Geçen yıl, KB Lady Gaga ve Michael Polansky'nin birlikte bir demet neşe beklemek . O sırada şarkıcı, Polanksy ile ilişkisini Instagram üzerinden yeni duyurmuştu. Ancak içeriden biri, pop yıldızının 'her zaman anne olmak istediğini' belirtti ve zamanlamanın doğru olduğunu hissetti. Kaynak, iddia edilen hamileliğin planlanmadığını, ancak Polansky'nin 'tatil kaçamağından bebek babaya gitmekten' mutlu göründüğünü ekledi.Bradley Cooper, Lady Gaga'ya Taahhüt Vermeye Hazır Değil miydi?

Gazete gazetesi ayrıca Bradley Cooper'ın Gaga'nın başlangıçta hedefini belirlediği kişi olduğunu, ancak aktörün 'kendini adamaya hazır olmadığını ve Gaga'nın biyolojik saatinin işlediğini ortaya koydu. Şarkıcı, yeni erkeğiyle rüzgara dikkat etti. '

Jaden Smith und Sofia Richie

Hikayenin Arkasındaki Gerçek

Dedikoducu Polis saçma raporu çıktığında düzeltti ve kararımız bugüne kadar aynı kaldı. Hesabı, Lady Gaga'nın hamile olmadığına dair bize güvence veren duruma yakın bir kaynak tarafından inceledik. Hikaye bir yaşında olduğu için, eğer doğruysa, Gaga şimdiye kadar doğurmuş olacaktı. Sonra, Bradley Cooper kısmı da yanlıştı. Dedikoducu Polis eski kostarların birbirleriyle asla romantik bir ilişki içinde olmadıklarını defalarca açıklığa kavuşturmuştur. Gaga bile Cooper'la çıktığını iddia eden 'aptalca' söylentileri reddetti . Ayrıca, derginin Michael Polansky'yi ima etmesi sadece bir 'tatil kaçamağı' idi ve onunla bir çocuk sahibi olması da yanlıştı. Çift hala çok birlikte ve aşık. Son günlerde, İnsanlar 'Bad Romance' sanatçısının erkek arkadaşı için 'deli' dir. Teknoloji yatırımcısı, şarkıcının 'The Star-Spangled Banner' ı seslendirdiği Başkan Joe Biden’ın Açılışına bile katıldı.

Bebek Hikayesi Daha Önce Kullanılmıştı

Dedikoducu Polis tabloid’in sahte bebek hikayesine şaşırmadı. Dergi daha önce diğer ünlü çiftler için de benzer hikayeler yayınladı. Geçen yıl, KB Ben Affleck ve Ana de Armas'ın bir bebek bekliyorduk . Sadece hikaye yanlış değildi, aynı zamanda çift ayrıca yakın zamanda ayrıldı . Yayın ayrıca George ve Amal'ın evliliklerini kurtarmak için üçüncü bir çocuğa sahip olmak . Dedikoducu Polis yanlış hikayeyi bozdu ve eşlerin evlilik sorunları olmadığını açıkladılar ve geçmişte de daha fazla çocuk sahibi olmayı planlamadıklarını söylediler.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kraliçe Elizabeth, Prens Charles'ı Rehabilitasyona mı Gönderiyor?

Fergie und Josh Duhamel Scheidung

Ryan Seacrest 'Canlı'dan Ayrılıyor, Kalıcı Olarak Los Angeles'a Taşınıyor mu?

Rapor: Pete Davidson’un 'SNL' Oyuncuları Onun Çıkmasını İstiyor

Hat Harry Styles ein Baby?

Rapor: 'Rail-Thin' Renee Zellweger 'Extreme' 500 Kalorili Diyet Üzerine

Alex Rodriguez, Ben Affleck’in Jennifer Lopez Hakkındaki Yorumlarına 'Öfkeli'

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.