Bu haftanın magazin iddialarından biri Lady Gaga çıkıyor' Jeremy Renner 'intikam' almak Bradley Cooper ona bağlanmadığım için. Hikaye her düzeyde yanlıştır. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre KB şarkıcı ona aşık Bir yıldız doğdu Kız arkadaşı Irina Shayk ile neredeyse iki yaşındaki bir kızı paylaşan başrol oyuncusu, ama onu beklemekten yoruldu. Çıkış ayrıca, Gaga'nın Cooper'ı 'en iyi arkadaşı' Renner ile bir araya gelerek kıskandırmaya çalıştığını iddia ediyor. Cooper ve Renner'ın her ikisi de 2013’lerde göründüklerini belirtmek gerekir. Amerikan Koşuşturması ancak 'en iyi arkadaşlar' olduklarını gösterecek hiçbir şey yok.Dergi, Gaga'nın Renner'ı 'aşk oyununda bir piyon' olarak kullandığını söylemeye devam ediyor, ancak o hala Cooper için can atıyor. Bu hikayede sıfır gerçek var. Başlangıç ​​olarak, şarkıcı kendisi ve Cooper'ı çevreleyen tabloid söylentilerinin geçerliliği olmadığını söyledi. Gaga, rol arkadaşı ile olan ilişkisine değindi Şubat ayında 'Jimmy Kimmel Live' daki bir görünüm sırasında ve aralarında ekran dışı bir aşk olmadığını açıkça ortaya koydu.

Bu arada Gaga’nın temsilcisi, Renner ile çıktığına dair en son söylentileri yalanladı. O ve Yenilmezler yıldız arkadaşça görünüyor, ancak birlikte herhangi bir tarihte görülmemişler ve ikisinin arkadaştan daha fazlası olduğunu gösteren hiçbir fotoğraf yok. E! Haberler benzer şekilde doğruladı Gaga ve Renner 'romantik değil'.

Basitçe söylemek gerekirse, Gaga, bırakın 'intikam aşkı' bir yana, Renner ile hiçbir romantizm içinde değil. Cooper'a da aşık değil ve onun için çocuğunun annesini terk edeceğini umuyor. Magazin dergisi çılgın bir pembe dizi yaratmaya çalışıyor, ancak bu destanla ilgili hiçbir şey gerçekte kök salmıyor.

Dedikoducu Polis paçayı ele vermek KB geçen hafta yanlış bildirdiği için Cooper ve Shayk'in gizlice ikinci bir çocuğu oldu bir vekil aracılığıyla. Bu son makale, iddia edilen bu gelişmeden bahsetmiyor. Oyuncu ve kız arkadaşı bir bebeği gerçekten yeni karşılamış olsalardı, bu haberin derginin yeni hikayesine dahil olmaya değeceğini düşünürdü.

Renner'a gelince, Dedikoducu Polis daha önce hakkında bir hikayeyi çürüttü Gaga, Cooper ile onun arasında parçalanıyor . Bundan kısa bir süre sonra, şarkıcıyı iddia eden sahte bir raporu düşürdük. Cooper'ı bir kenara itti ve dikkatini Renner'a çevirdi . Gaga ile iki oyuncu arasında bir aşk üçgeni yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.