Dır-dir Lady Gaga nişanlısına düğününü iptal etmek Christian Carino çünkü o aşık Bradley Cooper ? Magazin dergilerinden birindeki saçma iddia bu. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir.

Göre Temasta şarkıcı evliliklerini planlamayı bıraktı ve Bir yıldız doğdu co-star bunun için büyük bir sebep. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Film için aldığı tüm övgülerle dünyanın zirvesinde ve süper yoğun programında bir düğün planlamak için vakti yok, özellikle de Oscarlar yaklaşırken. Ama bir de Bradley faktörü var. İnanılmaz derecede yakınlaştılar. Irina [Shayk] Bradley ile birlikte olmasaydı, bahse girerim Gaga onunla olurdu. 'Prizin sözde kaynağı ekliyor: 'Gaga açıkça Bradley'ye karşı hisler besliyor ve o da onun için düşünüyor. Yardım edemiyor ama merak ediyor, peki ya ...? ' Gaga ve Cooper'ın aslında birbirlerine karşı hisleri vardır, ancak bu duygular romantik değildir. Yardımcı yıldızlar filmlerini çekerken yakın bir bağ kurdular, ancak ilişkileri karşılıklı saygı ve dostluk üzerine kurulu. Her ikisi de diğer insanlarla kararlı ilişkiler içindedir.

Bu aydan daha erken, Carino, Gaga'ya Altın Küre Ödülleri'nde eşlik etti , kuliste el ele tutuşup masalarına sarılırken görüldükleri yer. Bir kaç gün sonra, Gaga, National Board of Review ödülleri galasında nişanlısına övgüde bulundu . Şarkıcı, En İyi Kadın Oyuncu ödülünü alırken, 'Her gün kalbimi sevdiğin ve onunla ilgilendiğin için teşekkürler Christian.' Dedi. Ve geçen hafta, Gaga, kabul konuşması sırasında Carino'ya 'aşkım' dedi Eleştirmenlerin Seçimi Ödüllerinde En İyi Kadın Oyuncu dalında.

İnsanlar dergiden çok daha güvenilir bir ünlü haber kaynağı Temasta , yakın zamanda hakkında bir makale yayınladı Cooper ve Gaga’nın güçlü bağı . Yayın, yardımcı yıldızların yakın bir akrabalık paylaştığını ve hayranlık uyandıran bir arkadaşlık kurduklarını belirtti. Elbette, güvenilir çıkış, dinamikleriyle ilgili herhangi bir şeyin uzaktan romantik olduğunu öne sürmeye başlamadı. Bu öncül sadece magazin dergilerinden geldi.

Temasta Ekim ayında yanlış bir şekilde iddia ederek sahte anlatıyı başlattı. Cooper ve Shayk, Gaga ile olan arkadaşlığı nedeniyle bölünmeye gidiyorlardı. . Ertesi ay, tabloid'in kardeş yayını, Yaşam tarzı , hakkında gülünç bir kapak haberi yayınladı Gaga ve Cooper birbirlerine aşık oluyor . Bu ayın başlarında, dergi hakkında bir hikaye uydurdu Shayk ve Gaga, Cooper yüzünden kavga ediyor Altın Küre'de. Dedikoducu Polis bu üç temelsiz makaleyi de çürüttü. Şarkıcının, rol arkadaşına aşık olduğu için düğününü iptal etmesiyle ilgili bu son bölüm daha kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.