Yaptı Kylie jenner eski sevgilisinden korkmak Travis Scott yanlışlıkla veya kasıtlı olarak çıplak fotoğraflarını veya videolarını sızdırır mı? Bir tabloid, Kardashians ile tutmak yıldızın geçen sonbaharda bu olaydan korkması için bir nedeni vardı. Dedikoducu Polis konuyu inceledi ve hikayenin basitçe akla gelmediğini fark etti.

Kylie Jenner 'Sinirli' Çıplaklar Üzerinde 'Panikliyor'

'Kylie’nin Çıplak Kabusu' başlıklı bir makalede Star 23 yaşındaki Kylie Cosmetics'in kurucusunun çekip Travis Scott ile paylaştığı 'müstehcen resimler ve videolar hakkında bazı ciddi pişmanlıkları' olduğunu iddia etti. Çıkış ve bilinmeyen, doğrulanmamış kaynak, geçen yılın sonlarında ikisinin ilişkilerini sona erdirdikten sonra, Jenner'ın bu buharlı fotoğrafların halka sızabileceğinden endişelendiğini savundu. Şüpheli 'içeriden', 'Birlikte çok sinirli şeyler yaptılar,' diye açıkladı, ancak artık ikisi birlikte olmadığına göre, Jenner sözde 'panikliyordu'.'Travis'e güveniyor, ancak telefonuna kimin erişimi olduğu hakkında hiçbir fikri yok' diye devam etti içeriden. Kaynağa göre, Jenner'ın bir kızını paylaştığı rapçi de görünüşe göre 'kendini oldukça fotoğrafçı hayal ediyordu' ve muhtemelen açık saçık fotoğrafları cinsellikten çok sanatsal olarak gördüğü için sergileyebilirdi. Habercisi kayıtsız bir şekilde, 'Onların sanat olduğunu düşünüyor, ama bunlar gerçekten sadece Kylie'nin müstehcen fotoğrafları,' dedi.

Jenner’ın İş Kadını İtibarını Kirletmek

Jenner’in iddia edilen fotoğraflar hakkındaki stresine ek olarak, 'ciddi bir iş kadını olarak itibarına' verebilecekleri zarar da vardı. Jenner’ın küçük kızı Stormi’nin de bir gün onlar hakkında bir şeyler öğrenebileceği gerçeği de var. Jenner iddiaya göre 'annesinin çıplaklarının herkesin görebileceği bir yerde olduğunu bilerek büyürken Stormi'nin büyümesi fikrinden de nefret ediyor' dedi. Ne kabus değil mi? Çok değil, Dedikoducu Polis belirlenen.

Jenner ve ünlü ailesinin geri kalanının çoğu çıplak fotoğraflara yabancı değil. Aslında, Kim Kardashian'ın seks kasetinin sızdırılması, muhtemelen aileyi ilk etapta şöhret ve servet yoluna götüren şeydi. Jenner'ın geçmişte fotoğraf çekimleri için soyunmuş olduğu gerçeği de var. Bu makalenin yayınlanmasından birkaç ay önce Jenner ve Scott, Playboy Eylül 2019'da.

https://www.instagram.com/p/B2O7f2wnzwe/?hl=en

Kişisel fotoğrafların veya videoların halka sızdırılması kesinlikle acı verici bir mahremiyet ihlali olsa da, Kardashianlar kesinlikle bundan çok daha kötü kaderleri atlattılar. Ayrıca, çıkış noktasının, Scott'ın Jenner'ın fotoğraflarını izni olmadan gösterebileceğini iddia etmesi de oldukça aşağılayıcıdır, çünkü ikisi arasında gizli tutmayı tercih edeceği bazı şeyler olduğu muhtemelen anlaşılmıştır. Ayrılmalarına rağmen Scott ve Jenner iyi arkadaş olmaya devam ediyor ve kendilerini kızlarına birlikte ebeveynlik yapmaya adamışlardır. Böyle bir güven ihlali kesinlikle bunu zorlaştırır, bu yüzden ilk etapta böyle bir ihlalin olması pek olası değildir.

Bu Tabloid Her Zaman Kapalı

Star Kylie Jenner’ın Travis Scott ile ilişkisi söz konusu olduğunda hiçbir zaman hikayenin doğru tarafında olmadı. Çıkış, ikilinin ayrılmasından kısa bir süre sonra şunu iddia etti: Jenner, Scott'ı intikam olarak kıskandırmaya çalışıyordu . Jenner, Scott'ı kıskandırmaya çalışan gerçeklik yıldızı olarak tabloid'in aldığı birkaç boğucu fotoğrafını Instagram'a göndermişti. Fotoğraflar, Jenner’ın olağan Instagram gönderilerinden gerçekten farklı değildi. Dedikoducu Polis hikayenin yanlış olduğunu belirledi.

Birkaç ay önce, aynı çıkış ısrar etti Jenner, Scott'ın önerdiği zaman için bir evlilik sözleşmesi hazırlıyordu. . Eski sevgililer arkadaş canlısı olsalar da kesinlikle nişanlanmaya hazırlanmıyorlar. Her ikisi de ilişkilerinden tamamen memnun görünüyor, bu yüzden Dedikoducu Polis bu hikayeyi de yanlış saydı. Açıkçası bu çıkış gerçeği umursamıyor, bu yüzden hikayeleri bu kadar anlamsız.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.