Kylie jenner ile bebek sahibi olmak istemiyor Tyga , bu hafta sahte bir tabloid raporuna rağmen. Hikaye basitçe doğru değil. Dedikoducu Polis içine baktı ve onu çürütebiliriz.

Jenner’ın Travis Scott’tan ayrılmasının ardından ve yakın zamanda bir kayıt stüdyosunda Tyga’ya yaptığı ziyaretin ardından, magazin dergileri Jenner ve Tyga’nın yeniden bir araya gelmeleri veya buluşmaları hakkında her türlü senaryoyu icat ettiler. En son gelen Sıcaklık , 'Kylie Tyga'nın Bebek Baba No 2 Olmasını İstiyor' başlıklı bir rapor yayınladı. Makale, sözde 'içeriden' biri tarafından magazin gazetesine anlatılan her türden samimi ayrıntıyı içeriyor.Adı belirtilmeyen bu 'içeriden', 'Bağlantı kurmaları açık bir sır. Yatak odasında dalga geçiyorlar ve Kylie, korumayla pek ilgilenmediğini söylüyor. Yanlışlıkla hamile kalırsa, muhtemelen bundan mutlu olacaktır. ' Sahte rapor, Scott'tan ayrılmasının sebebinin, Jenner'ın bebek kızları Stormi'yi takip ederken başka bir çocuk istemesi olduğunu söylemeye devam ediyor, ancak Scott o kadar emin değildi. İsimsiz içeriden ekliyor: “Travis, başka bir çocuk sahibi olmak için hiçbir yerde olmadıklarını düşündü. Kylie'yi kenara iten şey bu. '

Hikaye tamamen sahtedir. Jenner, Twitter'da Tyga’nın stüdyosuna gece geç saatlerde yaptığı ziyaretle ilgili hemen konuştu. , 'Tyga ile' sabah 2 arasında bir randevu yoktu 'diyordu. Onun bulunduğu bir stüdyoya iki arkadaşımı bıraktığımı görüyorsunuz. ' O esnada, Jenner geçtiğimiz günlerde Instagram Soru-Cevap bölümünde açıklama yaptı Daha fazla çocuk istediğini, muhtemelen magazin gazetesinin bu uzun masalı icat etmesine ilham veren şeydi. Jenner, bir hayran konuyu gündeme getirdiğinde 'Daha fazla bebek sahibi olmak için sabırsızlanıyorum' diye yazdı, ama aynı zamanda 'henüz hazır olmadığını' da açıkladı.

Bu ilk değil Dedikoducu Polis bu hikayeyi bozdu. Sadece iki hafta önce, bir KB iddia eden makale Jenner, Scott'tan intikam almak için Tyga'dan bir bebek doğuruyordu . Bu makale ayrıca Jenner’ın gece geç saatlerde müzik stüdyosuna yaptığı geziye de atıfta bulundu, ancak bu sonuncusu gibi makyaj patronunun durumu ele alan tweet'ini görmezden geldi. O zaman değildi, şimdi de eski sevgilisiyle ikinci bir bebek sahibi olmayı umuyordu.

Gelince Sıcaklık , tabloid geçmişte Jenner’ın anneliğiyle ilgili yanılıyordu. Aralık 2017'de, hem Jenner hem de üvey kız kardeşi Khloe Kardashian hamile kaldığında, çıkış yanlış bildirildi. Jenner ve Kardashian 'ortak doğum' planlıyorlardı. Dedikoducu Polis Aynı zamanda beklemelerine rağmen, iki kız kardeş arasında aylar olduğu için basit bilimi kullanarak bu hikayeyi çürüttü. Jenner, 2018 yılının Şubat ayında, Kardashian'ın çocuğunu Nisan 2018'de doğurdu. Dergi, realite yıldızının aile planları hakkında hiçbir şey bilmiyor.

Hat Jennifer Lawrence Kinder?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.