Are Kylie jenner ve Travis Scott Bir düğüne 30 milyon dolar harcamayı mı planlıyorsunuz? Bu, magazin dergilerinden biri tarafından atılan muazzam dolar miktarı. Dedikoducu Polis şüpheci ve okuyucular da olmalı.

Başlığı Temasta 'Travis ve Kylie’nin 30 Milyon Dolarlık Düğünü!' Geçen ay Jenner’ın doğum gününde 'sessizce nişanlandıktan' sonra Scott ile 'evliliklerini planlamakla meşgul' olduğu iddia ediliyor. Ve derginin iddia ettiği gibi, 'gerçek Kardashian tarzında', Jenner 'tamamen dışarı çıkmayı planlıyor.'Sözde 'içeriden' bir kişi 'Kız kardeşlerinin düğünlerinden daha büyük ve daha iyi olacak' dediği aktarılıyor. Çıkış, Jenner'ın 'gün boyu süren bir düğün için 30 milyon dolar kadar para harcamaya hazır' olduğunu iddia ediyor. Takip edilemeyen kaynağı iddia ediyor, “Düğümü tropik bir adaya bağlamak istiyor. Listenin başında Turks ve Caicos geliyor. Tüm ailelerini ve arkadaşlarını özel jetle uçuracaklar ve düğün bütün bir hafta sonu sürecek. '

In welchem ​​Gefängnis ist Melly?

Yayına göre, 'Şimdiye kadarki tek sorun, Kylie'nin annesi Kris Jenner'ın Travis'le kafa tuttuğu' Keeping Up with the Kardashians 'daki cömert ilişkiyi televizyonda yayınlayıp yayınlamamak.' Sözde muhbiri sürdürüyor, 'Kris, izleyiciyi artırmak için kızının büyük gününü çaresizce yayınlamak istiyor, ancak Travis buna şiddetle karşı çıkıyor.' Merakla, Jenner'ın nasıl hissettiği söylenmedi.

Ayrıca bu sözde evliliklerin ne zaman gerçekleşeceği ve Jenner ile Scott'ın haftalar önce nişanlandıklarında neden bir nişan almadıkları da söylenmiyor. Dedikoducu Polis şüpheli bu öykü, magazin gazetesinin kardeş dergisi olan National Enquirer , geçen ay şüpheli şekilde benzer bir hikaye yayınladı. Jenner ve Scott, Kim Kardashian ve Kanye West'in zirvesine çıkacak bir düğün planlıyorlardı. . Bu versiyonda, kanıt olmadan, Kardashian'ın şenliklerinin 20 milyon dolara mal olduğu iddia edildi, bu yüzden görmekten şaşırmadık Temasta şimdi Jenner için 30 milyon dolarla gidiyor.

Ancak bu rakamın ne kadar gerçekçi olmadığını bir düşünün: Kardashian’ın düğün haftası aile ve arkadaşlarının İtalya ve Fransa'ya uçtuğu, Günlük posta kutlamaların 12 milyon dolara mal olduğu tahmin ediliyor. Öyleyse, Jenner’ın düğünü tek bir kişi için nasıl 30 milyon dolara mal olabilir? hafta sonu ? 'Her şeyi dışarıda' yapsa ve günde 1 milyon dolar harcasa, hatta her nasılsa günde 5 milyon dolar harcasa bile, bu hala toplam 30 milyon dolara yaklaşamaz.

Yakın zamanda 'Bu Gece Eğlencenin' nasıl olacağına dair bir hikaye yaptığında da unutulmamalıdır. Scott ve Jenner 'uzun süredir işin içindeler' Evlilik hakkında konuşmuş olsalar da, 'her şeyi bir seferde bir adım atmanın onlar için önemli olduğu' bildirildi. Bu, 30 milyon dolarlık bir düğünü planlayan realite yıldızı hakkındaki bu hikayeyi daha da zorlayıcı hale getiriyor. Ayrıca, Temasta iddia edilen aynı çıkış Jenner hamileyken Scott tarafından 'terk edildi' Geçen sonbaharda. Yayın açıkça güvenilir değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.