Are Kylie jenner ve Travis Scott kızları ile tanışmak için kulis kartı satmak Stormi rapçi sırasında Astroworld konser turu? Bu haftanın gazetelerinden birinde çıkan saçma iddia bu. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre Star çift, 10 aylık kızlarına hayranlarına 'Meet Stormi' kartlarını 3.000 dolar teklif ederek nakit para kazanmayı planlıyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Travis kesinlikle elinden geldiğince bilet satışlarını artırıyor ve Kylie ile bebeği beraberinde getirmek ona tamamen yeni bir kitle tabanı kazandırdı.'

Çıkışın sözde kaynağı, Jenner'ın etkileşim sırasında eldiven ve maske takmaları gerekeceğinden hayranlarının kızının etrafında olması konusunda çok dikkatli davrandığını söylemeye devam ediyor. Şüpheli bahşişçi, 'Kylie yabancıların ve mikroplarının bebeğinin yanında olmasını istemiyor, ancak Travis'e yardım edebilirse bunu yapacak,' diye ekliyor.

Çıkışın hikayesi tamamen uydurma. Aslında, TMZ bu hafta Scott, Jenner ve kızlarını güvende tutmak için aşırı güvenlik önlemleri alıyor turda ona katıldıklarında. Rapçi, kız arkadaşı ve çocuğuyla gelmeden önce giyinme odası ve kulis alanlarını bir saat boyunca taramak için birden fazla güvenlik görevlisi tuttu. Ek olarak, Jenner ve Stormi tüm şovlarında rapçiye katılmayacaklar ve sadece yöneticileri ve güvenlik detayları hangi tarihlere katılacaklarını biliyor.

Ayrıca kayda değer, Jenner iki YouTube videosu paylaştı hayranlarına Scott ve kızlarıyla yola çıktığında neler olduğunu gösteriyor. Videolardan biri, rapçinin yakın zamanda New York City konserinde çekildi ve bu sırada Stormi, uykuya dalmadan önce babasının kulis odasında bir ekranda performans sergilediğini izledi. Küçük kızla tanışma ve selamlaşma yapan hayranların görüntüsü yok.

Elbette, derginin sahte makalesine şaşırmadık. Dedikoducu Polis sık sık arar Star realite yıldızı ve bebek kızı hakkında yanlış hikayeler uydurduğu için. Bu yılın başlarında, gazeteyi yanlış bir şekilde iddia ettiğimiz için basmıştık. Jenner, Stormi'nin adını değiştiriyordu Stormy Daniels ve Başkan Donald Trump'ı çevreleyen tartışmanın ardından. Bebeğin adı belli ki aynı kaldı.

Bundan kısa bir süre önce, Dedikoducu Polis bunu iddia ettiği için dergiye seslendi Jenner zaten anne olmaktan bıkmıştı . Reality star’ın kızıyla yaptığı sürekli fotoğraf ve video çıktıları aksini ispatlayacaktı. Bu son makale, güvenilmez bir kaynaktan gelen daha kurgudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.