Are Kylie jenner ve Travis Scott nişanlı? Scott'ın Jenner'a evlenme teklif etmesi için ikisinin sağlam bir anlaşma imzalaması gerekiyor muydu? Bir tabloid bunu bildirirken, Dedikoducu Polis hikayeye baktı. İşte rapora bir bakış.

Kylie Jenner ve Travis Scott’ın Karmaşık Etkileşimi

Dokuz ay önce Star Travis Scott'un sahip olduğunu iddia eden bir hikaye yayınladı Kylie Jenner'dan onunla evlenmesini istemeye karar verdi ama realite yıldızının kendine ait bir teklifi vardı. Gazeteci, ikisinin romantizmini yeniden alevlendirdikten sonra, Jenner rap sanatçısının yakında soruyu soracağından şüphelendiğini ileri sürdü. Bu, güzellik patronunun 'Hollywood tarihindeki en katı evlilik anlaşmalarından birini' tasarlamasına yol açtı. Sözde ön anlaşmanın bir parçası olarak, Scott bir NDA imzalamak zorunda kaldı ve belge rapçinin 'herhangi bir topluluk mülküne olan haklarını teslim etmesini' emretti.Kylie Force Travis’in Eli Evlenmek İçin Mi?

Dergi oradan, Scott’ın bir 'arkadaşının' hip-hop sanatçısının itici olmadığı konusunda ısrar ettiğini ve Scott'ın bilinmeyen başka bir kaynaktan gelen tavsiyeyi takip etmeyi planladığını, 'bir uzlaşmaya varmadan önce hayatını imzalamaması gerektiğini' iddia etti. Yine de içeriden biri, Scott'ın Jenner'ın onunla evlenmesi için ne gerekiyorsa yapacağını iddia etti. Kaynak, Travis Scott'un Kylie Jenner'ın 'kendini korumak zorunda olduğunu' 'kabul ettiğini' ekledi.

Faith Hill und Tim McGraw trennten sich

Kylie Jenner ve Travis Scott’ın İlişkisinin Arkasındaki Gerçek

Makalenin yayınlanmasından üç ay sonra, Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve yanlış olduğunu anladı. Şimdi, yıl sona ererken, magazin gazetesinin hesabından çok uzak olduğu daha da açık. Kylie Jenner ve Travis Scott'un bir kızı Stormi olsa da, eski çift Eylül 2019'da ayrıldı ve ilişkilerini yeniden alevlendirmedi. İkisi var kızlarına ortak ebeveynlik yapmaya kararlı kaldı , COVID-19 salgını sırasında birlikte karantinaya alındıkları görüldü. Ama daha güvenilir bir çıkış, İnsanlar , belirtti:

Travis ve Kylie arasında çok fazla sevgi var ve hatta açıkça şefkatliler. Ancak bir araya gelmediler ve hiçbiri kararlı bir ilişki içinde olacak bir yerde değiller.

Tabloidler Kylie Jenner Hakkında Yalan Söylemeye Devam Ediyor

Ayrıca, bu ilk sefer olmayacak Star Kylie Jenner hakkında haber yaparken gerçeği uzattı. Aylar önce, tabloid Kylie'yi iddia etti kız kardeşi ile konuşmayı bıraktı , Kendall Jenner bir bölümde gösterilen kavga ettikten sonra Kardashians ile tutmak . Dedikoducu Polis sahte raporu bozdu ve kız kardeşlerin birbirlerini kesmediklerini açıkladı. Aynı yayın Kylie Jenner’ın seks kaseti sızdırılmıştı . Dedikoducu Polis Kasetin var olmadığını fark ettikten sonra hikayeyi reddetti.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Barbra Streisand 'Blindsided', Divorce Papers

Dolly Parton, Melissa Villasenor’un 'SNL' İzlenimine Tepki Veriyor

Russell Wilson Freundin vor Ciara

Julia Roberts, Kısa Mesaj Yoluyla Kocası Tarafından Terk Edildi mi?

vin diesel ist er schwul oder nicht

Sharon Osbourne’un 'Diva' Davranışı 'The Talk' dan Kovuluyor mu?

Tom Selleck’in Kızı kimdir? Hannah Margaret Selleck Hakkında Her Şey

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.