Yaptı Kylie jenner ve Travis Scott 2020 boyunca ailelerine başka bir bebek eklemeyi mi planlıyorsunuz? Bir tabloid, rapçi ve sosyal medya etkileyicisi / reality star ilişkilerini yeniden canlandıracak ve 2020 bitene kadar ikinci bir çocuk sahibi olacaktı. Dedikoducu Polis bir süre dedikodunun üzerine oturup gerçeğini belirledik ve şimdi cevap açık.

Kylie Jenner’ın 2020 İçin Büyük Planları

Dışında bir başlık Sıcaklık “Stormi İçin Kardeş” i okudu ve magazin dergisi Kylie Jenner ve Travis Scott’ın “açık / kapalı ilişkisinin” yeni bir başlangıç ​​için hazır olduğu konusunda ısrar etti. Kaynaklar, eski çiftin tatilleri kızları Stormi ile geçirdikten sonra 'her zamankinden daha yakın' olduklarını söyledi.

Travis Scott, kırmızı halıda pembe pozla siyah ve Kylie Jenner giyiyor

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Birlikte geçirdiğimiz onca zamandan sonra, sözde ikisi yeni bir bebeği de içeren bazı '2020 için büyük planlar' yapmaya hazırdı. Çifte yakın olduğu varsayılan bir kaynak, 'Her ikisi de bu buluşmayı uzun vadede işe yarar hale getirmeye kararlı' dedi.

Kylie, ayrılmalarının yol boyunca küçük bir engel olduğunu ve birlikte yaşlanmak istediği adamın Travis olduğunu söylüyor.

Çift 'Başka Bir Deneme Yapıyordu'

Kaynak şöyle devam etti: 'Bir kez daha denemek konusunda aynı sayfadalar ve hemen başka bir bebek için denemeye başlamaktan heyecan duyuyorlar. Kırılmaları aslında onları her zamankinden daha güçlü yaptı. ' Makale, bu 'gerçek aşk' ın 'gerçekten de harika bir haber' olduğu sonucuna varıyor, çünkü 'başka bir Kardashian bebeği için çok uzun zamandır bekliyorduk.' Kesin olmamak için, ama bu bir Kardashian bebeği değil, Jenner bebeği olurdu. Tamam, bu biraz titizdi.

Her şeye rağmen, bu saçma makaleye gözlerimizi devirmemek zor - tavukları yumurtadan çıkmadan önce saymaktan bahsedin. Kylie Jenner ve Travis Scott kesinlikle romantizmini yeniden alevlendirmediler. Aksine, ikisi var olmaya karar verdi arkadaşları ve ebeveynleri kızlarına . İkisinin bir araya geldiğine dair söylentilerle dolu bir yıl olmasına rağmen, bu tahmin hala meyvelerini vermedi.

Kylie Jenner, Diamond Ball

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Ve ikisinin birlikte ikinci bir çocuğu olmasına rağmen, bu hala mümkün, ancak bu yıl kesinlikle olmayacak. Jenner var öncesinde bahsedildi daha fazla çocuk sahibi olma olasılığına açık olduğunu, ancak gerçeklik yıldızının gelecekteki çocuklarının babasının kim olacağı hala görülecek. Babanın Scott olacağını söylemek biraz önleyici görünüyor, özellikle de ikisinin olduğu gerçeği göz önüne alındığında artık birlikte değil .

Birden fazla magazin dergisi, Kylie Jenner'ın gelecekteki ailesi için ne gibi planları olduğu konusunda tuhaf iddialarda bulundu. Başka bir Avustralyalı tabloid, KB , bir zamanlar bunu bildirdi Jenner üçüzlere hamileydi . Açıkçası bu doğru değildi. Bu magazin dergilerinin Jenner ile gerçekte neler olup bittiğine dair hiçbir fikri yok, bu yüzden onlara güvenmek bu kadar zor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.