İddia eden yeni bir hikaye Kylie jenner doğum yaptıktan sonra kendisini “çirkin” bir iz bırakacak bir sezaryen ameliyatı yaptırmaktan korkuyor, tamamen telafi ediliyor. Dedikoducu Polis Sezaryen olma olasılığından korkmadığı ve kampındaki hiç kimsenin hamileliğiyle ilgili herhangi bir ayrıntı paylaşmadığı söylendi. Rapor, Jenner hakkında makaleler ürettiği bilinen bir mağazadan alınan bir başka uydurma hikâye.

Göre HollywoodLife HollywoodLies olarak da bilinen çok fazla yalan haber uyduran bir site olan Jenner, 'sezaryen ameliyatına ihtiyaç duyma ve bundan kaynaklanan yara izleri' konusunda 'gergin'. Sıklıkla itibarını yitiren blog, Jenner'ın doğumuyla ilgili nasıl “bazı endişeler yaşamaya” başladığını yazıyor. 'Kylie gergindir… iğrenç sezaryen yaralarından korkuyor,' sözde ona 'yakın kaynak' denen bir kaynak çıkışa söyler. Aynı görünüşte sahte 'kaynak', modellemenin gerçeklik yıldızının hayatının büyük bir parçası olduğunu ve 'resmin mükemmel görünmesini engelleyecek büyük bir yara izi istemediğini' açıklıyor.



Wer ist Tricia Yearwood verheiratet mit

İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, '[Jenner] vücudunda daha fazla yara izi olmaktan korkuyor' ve 'çocukluk kazasından sonra kalçasında' nasıl 'büyük' bir iz bıraktığına dikkat çekiyor. Ancak aynı sahte 'kaynak', o yara izi bacağındayken, 'karnında bir yara izi olduğu düşüncesi onun için korkunç' diye ekliyor. Görünüşe göre, HollywoodLies sadece gazetecilik hakkında çok az şey bilmiyor, aynı zamanda biyoloji konusunda da çok güçlü değil.

Sezaryen izleri bikini ve iç çamaşırı çizgilerinin çok altındadır ve eğer Jenner bir Sezaryen'e sahip olursa, kimse onu görmez. Aslında, çok sayıda bebek blogu sezaryen izlerinin ne kadar kötü olduğu hakkında makaleler yayınladı ve çoğu durumda yanıt, neredeyse görünmez olmalarıdır. HollywoodLife'ın sahte 'kaynağı' nın iddia ettiği gibi, bir kadının 'karnının' karşısında değiller.

Elbette, yakın zamana kadar, HollywoodLies, Jenner'ın gerçekten bekleyip beklemediğinden çok emin değildi, yanlış bir şekilde kendisine 'yakın' bir kaynağa sahip olduğunu iddia etse de, güvenilmez site yalnızca 'iddia edilen' ve 'bildirilen' ifadelerine atıfta bulunacaktı. gebelik. Herkesin bildiği gibi, Jenner spot ışıklarından çekildi ve ona “yakın” olan hiç kimse hamileliğini tartışmıyor. Yine de defalarca çürütülmüş blog, Jenner sırdaşlarının onun hakkında samimi bilgiler sızdırıyormuş gibi davranıyor.

Ancak uydurma makalelerini eş anlamlılarla (gerçeklerden ziyade) serpiştirmeyi seven site, nasıl 'korktuğu', 'gergin' olduğu ve doğumuyla ilgili 'endişeleri' de dahil olmak üzere bir kez daha yalan söylüyor. HollywoodLies, yalnızca son birkaç hafta içinde, Tyga ve Caitlyn Jenner'ın doğum salonunda olmak istedikleri hakkında yanlış raporlar uydurdu. Çıkış bile son zamanlarda yanlış bir şekilde iddia etti Jenner zaten emek içindeydi ama bu da yanlıştı.

Üretilen öykülere çok benzer şekilde, Jenner'ın sezaryenle ilgili 'kötü' bir yara izine sahip olmaktan 'korkması' hakkındaki son haberler de benzer şekilde uydurma. HollywoodLies'ın, Jenner’ın hamileliğiyle ilgili uydurma makaleleri doğurmayı bırakma zamanı geldi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.