'Dolaşan' bir seks kaseti hakkında söylentiler var Kylie Jenne r çıldırmak ? Bir tabloid, Kardashians ile tutmak yıldız ve annesi Kris Jenner , dibine inmeye çalışıyorlar söylentiler . Dedikoducu Polis konuyu inceledi ve birkaç nedenden dolayı şüpheci olduğumuzu kabul etmeliyiz.

Kylie Jenner için Yeni 'Kabus'

'Kylie’nin Seks Kaseti Kabusu!' yakın tarihli bir sayının başlığını okuyun Star . Bu haber hemen sonra geldi Forbes Jenner’in kendi kendini yetiştirmiş en genç milyarder unvanını evrak işlerinde tutarsızlıklar keşfetmek yayına sağlanmıştır. Çıkış, Kylie Cosmetics yaratıcısının bir seks kaseti söylentileri yüzünden panik içinde olduğunu iddia etti. Sözde bir 'içeriden' gazeteye şunları söyledi:Kylie’nin arkadaşları seks kasetinin dolaştığına dair söylentiler hakkında konuşurlar.

Kaynak, 'Çıldırıyor çünkü bu, değil Şu anda istediği türden ilgi. ' Bize öyle geliyor ki, Jenner'ın iradesine karşı bir seks kaseti yayınlattırmak, her durumda isteyeceği son şey olacak, ama biz konudan sapıyoruz. Çıkış, makyaj patronunun kızı Stormi ile hamileliğinden de anlaşılacağı üzere, Jenner'ın 'realite şovu yetiştirilmesine' rağmen mahremiyetini koruduğunun bilindiğini belirtiyor.

https://www.instagram.com/p/CE-C3lVHSw7/

Jenner’ın 'Aptal Hataları'

'Dost', Jenner'ın 'seks sireni ve sosyal medya yıldızı olarak kendisine büyük bir isim yaptığını' ancak 23 yaşındaki çocuğun zirveye giderken 'bazı aptalca hatalar yaptığını' belirtti. Bu sözde 'hatalardan' biri, Jenner'e 'musallat olmak' için geri döndüğünde, daha önce bununla uğraşan birine dönüyor: annesi Kris Jenner.

O ve Maltepe Escort bunları geçmişte ortadan kaldırdılar. Milyarder olmanın faydası budur!

İlk Defa Değil

Sanki öyle gibi görünüyor Star şanslı olacağı umuduyla birkaç ayda bir aynı tahmini yapıyor. Bozuk bir saat bile günde iki kez doğrudur diyorlar. Belki de bu nedenle, çıkış geçen yıl şunu bildirdi: Kylie Jenner, eski erkek arkadaşı Travis Scott'tan endişeliydi. çıplak fotoğraflarını veya videolarını sızdırabilir. Böyle bir sızıntı olmadı, kanıtlıyor Dedikoducu Polis Söylentilerin muhtemelen yanlış olduğunu bildirdiğimiz zaman.

İddia edilen bir seks kaseti hakkındaki bu güncel söylentilere gelince, bunlar da muhtemelen yanlıştır. Sadece bir kasete dair söylentiler olması, ama içinde kimin olduğuna dair kesinlikle sıfır ayrıntı olması şüpheli değil mi? Çıkış, dedikodu yapan kasetin Jenner'a ait olduğunu bile iddia etmekten kaçınıyor, çünkü ilk etapta var olmadığı açık. Jenner'ın temsilcisi de söylentileri yalanladı, ki bu hikayenin yanlış olduğundan eminiz. Ayrıca, mahremiyetinin şu kurallara göre ihlal edilmesi durumunda Jenner’ın sözde 'aptalca bir hata' olmasının ne kadar iğrenç olduğunu da belirtmek isteriz Star . İddia edilen, muhtemelen hayali kaseti sızdıran kişi? O magazin dergisinin hakkında söyleyecek hiçbir şeyi yok.

Bu tabloid, Kylie Jenner hakkında her zaman tuhaf ve bariz şekilde yanlış hikayeler yayınlıyor. Dedikoducu Polis bir şeye güvenmek Star baskılar. Örneğin, priz bir zamanlar talep edildiğinde Jenner, Instagram'a seksi fotoğraflarını gönderiyordu. eski sevgilisi Scott'u kıskandırmak için. Haklı olarak, internette kendisinin seksi resimlerini yayınlamanın Jenner’ın tüm ün iddiası olduğunu belirttik. Ayrıca, eski sevgililer aslında küçük sosyal medya oyunları oynamaktan çok kızlarına ortak ebeveynlik yapmakla ilgilenen yakın arkadaşlar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.