Kylie Jenner’ın Instagram, realite yıldızının şöhretinin ardında büyük bir neden, ancak aynı zamanda Jenner'ı tekrar tekrar sıcak suya indirdi. Kültürel tahsis suçlamalarından düpedüz anne-utandırmaya kadar, Kardashians ile tutmak yıldız, ne yayınladığı konusunda tonlarca tartışmayla karşılaştı sosyal medya sayfası . Bunlar, Jenner’ın en çok öfkesini çeken en skandal Instagram gönderileri.

Kylie Jenner, Kültür Akbabası?

Brown-Eyed Girl VS Brown Skin Girl

Jenner, suçlandıktan sonra kısa süre önce ateş altına girdi. resim yazısı düzenleme orjinalinde 'kahverengi tenli kız' yazan fotoğraflarından birinde. Gerçekte, başlık aslında 'kahverengi gözlü kız' olarak okundu ve her zaman öyleydi, ancak bazıları geri teptikten sonra ifadeyi değiştirmek için gönderinin düzenlendiğine inanıyordu. 'Kahverengi tenli kız' genellikle beyaz olmayan kadınlar için ayrılmış bir terimdir ve Jenner'ın bu terimi kullandığı iddia edilen makyaj kralı , geçmişte kültürel tahsisatla suçlananlar.https://www.instagram.com/p/CD9lwfinNbh/

Latin Stili, Siyah Esintili Saçlar İçin Boşluk

Jenner'in de dahil olduğu bir fotoğraf çekimi, Jenner'ın fotoğrafı kendi Instagramına göndermemesine rağmen halktan bir miktar tepki aldı. Resim, Jenner'ın saçlarıyla tipik olarak Siyah kadınlar tarafından giyilen bir tür koruyucu tarzda 'cholo' esintili bir kıyafet giydiğini tasvir ediyordu. Görünümün ilham kaynağı, LA 'cholo' tarzının Latina tarihine rağmen bir başka beyaz şovmen olan Gwen Stefani'ye verildi.

https://www.instagram.com/p/B61YCdFI3A6/?utm_source=ig_embed

Jenner Cosplays Beyonce?

Jenner’ın bir başka görünümü de tüm yanlış nedenlerle viral oldu. Kylie Cosmetics kurucusu Kireç yeşili, leopar desenli bir bodysuit giyen fotoğraflarını yayınladı. Bazıları, Kardashian / Jenner ailesinin en küçük kız kardeşinin Beyonce'ye çok benzediğine inanıyordu ve bu olay, Jenner'ın kendini Siyah veya en azından çift ırklı göstermeye çalıştığı başka bir yol olarak görüldü.

https://www.instagram.com/p/B9Xy_92nVQR/?utm_source=ig_embed

Wer war in neuen Kindern auf dem Block

Kylie Jenner’ın Blacklight Blackface Tartışması

2015 yılında Jenner, dünya dışı bir cilt tonu oluşturmak için siyah ışık ve neon ışıkların birleştirildiği bir fotoğraf çekimine katıldı. Bazıları bu fotoğrafı, beyaz bir kişinin Siyah görünmek için derisini yapay olarak koyulaştırdığı bir siyah yüz örneği olarak aldı. Jenner durumun böyle olmadığı ve aslında insanların çok fazla okuduğu sanatsal bir süreç olduğu konusunda ısrar etti.

https://www.instagram.com/p/1EgI_nHGmT/?utm_source=ig_embed

Jenner Cornrows Giyiyor, İnterneti Bölüyor

Kylie Jenner ayrıca 2015 ve 2016'da yayınlanan ve KUWTK mısır tarlalarında saçlarını giyen yıldız. Bu tür örgüler en çok Siyah kadınlar tarafından giyilir ve her iki gönderideki yorumlarda tekrar tekrar belirtilmiştir. Jenner bir kez daha Siyah kültürüne el koymakla suçlandı.

https://www.instagram.com/p/5AWcLYHGty/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BGsbe2cnGpv/?utm_source=ig_embed

Kylie Jenner Anne-Utanç Alır

Jenner’in 'En İyi Arkadaşı' Stormi Yeni Küpeler Aldı

Jenner, kızı Stormi'nin fotoğraflarını ne zaman yayınlasa, internet sık sık koltuk uzmanlarının Jenner'ın bir anne olarak yanlış yaptığı her şeyi öğrenmesiyle patlak veriyor. Jenner, şunları içeren bir dizi fotoğraf yayınladıktan sonra 2 yaşında bir Stormi 'En iyi arkadaşa git' yazısıyla birlikte bir çift halka küpe takan bazı insanlar, iki nedenden ötürü hemen annesini utandırmaya başladı. Birincisi, birçok kişi Stormi'nin halka küpeler takmak için çok genç olduğuna inanıyordu, çünkü o yaştaki çocuklar halkaları çekebilir veya onları bir şeyde yakalayabilir, bu da onları biraz tehlikeli hale getirir. Ayrıca, çemberlerin yürümeye başlayan çocuğun kulak memelerini uzatarak gelecekte sorunlara yol açacağını söyleyen yorumlar da vardı. Buna ek olarak, Jenner'ı kızına en iyi arkadaşı olarak atıfta bulunduğu için utandıran yorumlar vardı ve başlık, Jenner'ın genç bir anne olarak ebeveyninden ziyade çocuğunun arkadaşı olmaya fazla odaklandığını ima etmek için kullanıldı.

https://www.instagram.com/p/B8uJ6HgnO67/

Jennifer Aniston Babynamen wählen

Stormi’nin Met Gala Giydirmesi

Kylie Jenner, annesinin 2019 Met Gala elbisesinin minyatür bir versiyonunu giyen Stormi'nin bir resmini yayınladıktan sonra da biraz tepkiyle karşılaştı. Yürümeye başlayan çocuk da, tıpkı annesi gibi, görünüşünü tamamlamak için uzun, mor bir peruk takıyordu. Bu bir narsisizm biçimi olarak alındı, temelde Jenner'ın kızının tıpkı onun gibi görünmesini sağlama çabası.

https://www.instagram.com/p/B4JHtIfHqQF/

Kylie Jenner için Bir Gece Dışarıda Anneme Utandırıyor

Stormi etrafta olmadığında bile, çevrimiçi troller sürekli olarak gerçeklik yıldızını hedef alarak onu kötü ya da dikkatsiz bir anne olmakla suçlarlar. Örneğin, Jenner bir gece ablası ve annesiyle dışarı çıktı. Ünlü bayanlardan oluşan bir grup daha sonra Jenner dahil neredeyse hepsinin orta parmaklarını kamera için kaldırdıkları bir fotoğraf için poz verdi. Bu, gece dışarı çıkan ve müstehcen bir jest yapan yeni bir anne olduğu için Jenner için başka bir anne-utandırma anıydı.

https://www.instagram.com/p/BmSYWjtAD0y/

Jenner, Jordyn Woods ve Stormi Cilt Tonları

Kylie Jenner ve Jordyn Woods hala arkadaşken, iki kız tropikal bir tatil için bebek Stormi ile uçtu. Üçünün de parlak yeşil mayo giydiği tatilden bir fotoğraf trollerin dikkatini çekti. Kartal gözlü insanlar, Woods'un Siyah ve Stormi'nin çift ırklı olmasına rağmen, üçünün de neredeyse aynı ten rengine sahip olduğunu fark ettiler.

https://www.instagram.com/p/BsyTj8kHKDu/

Doğal olarak tüm bu skandallar ve tartışmalar abartılıydı ve pek çok insan Kylie Jenner'ı desteklemek için konuşuyor. Dürüst olmak gerekirse, hakkındaki diğer söylentileri göz önünde bulundurarak Jenner ve ailesi , bu skandallar oldukça uysal. Ve en azından bu 'skandallar' ın gerçekte bir ayağı var. türden hikayeler magazin dergilerinde yer aldı.