Ne kadar para Kylie jenner Sahip olmak? Sadece o emin olabilirdi, ancak bu yıllar boyunca pek çok spekülasyonu durdurmadı. Yalan ve iddialarla, Dedikoducu Polis biraz gerçeği bulmaya çalışıyor.

Kylie Jenner'ın çılgınca zengin olup olmadığı sorusu değil. 22 yaşında çok başarılı bir makyaj uzmanı ve realite TV yıldızı. Asıl soru, multimilyoner mi yoksa milyarder mi olduğu. Forbes ve Jenner bu ayrım konusunda bir çeşit rekabet içindeydi.Bir 2018 kapak hikayesi ile başladı. Forbes Jenner olduğunu söylediler kendi kendini yetiştiren en genç milyarder hiç. Dedikoducu Polis bu iddiada herhangi bir hata bulamadı, ancak sonra Forbes geri alındı. Jenner'ın temsilcilerini iddia etti sahte vergi belgeleri gönderdi değerini şişirmek ve milyar dolarlık kamburluğun üstesinden gelmek için. Şirketinin değerini şişirmek suçlu ve gereksiz arasında bir yerde yaşıyor, ancak bu skandal büyük olasılıkla gereksiz bölgelere iniyor. Jenner muhtemelen, muhabirlere yalan söylediği için suçlu bir şey yapmadı.

Yalan söylemek Forbes onu hapse atmaz, ancak net değerinde şüphe uyandırır. 20 Temmuz itibariyle, Forbes onu sabitler 900 milyon dolarlık net değer . Bu finansal hikayeler, Kylie Jenner'ın ne kadar parası olduğu ve ne kadar harcadığı sorusunun sürekli inceleme konusu olduğu anlamına geliyor.

Kylie Jenner ve Travis Scott Çocuklarını Görmek İçin Bilet Satıyor

Albümü için son derece kazançlı bir dünya turunun ortasında Astroworld , Travis Scott'un satışları artırarak satışları artırması gerektiği anlaşılıyor kızını görmek için biletler Stormi. Star Bu inanılmaz hikayeyi, gerçekte, Scott eski kız arkadaşını ve kızını şiddetle korurken sattı. Fazladan biraz para için kızını sömürmeye pek ihtiyacı yok. Bu çiftin adına yüz milyonlarca dolar var, peki insanlar bebeklerine bakabilmek için neden sahne arkası geçişlerini görmeye ihtiyaç duysunlar ki? Dedikoducu Polis bu sahte hikayeyi ezdi.

Jenner ve Scott 30 Milyon Dolarlık Bir Düğün Planlıyor

2018 yılında Temasta Scott ve Jenner'ın fahiş bir şey planladığını iddia etti 30 milyon dolarlık hedef Jenner’ın kız kardeşlerinin düğünlerini mütevazı yapacak bir düğün. Kim Kardashian’ın düğün haftası 'yalnızca' 12 milyon dolara mal olduğu için, Dedikoducu Polis bu hikayeyi çürüttü. Scott ve Jenner'ın ertesi yıl ayrıldığını da belirtmek gerekir, bu yüzden gülünç derecede pahalı olan bu düğün gerçekten efsanelerin konusu.

Jenner, Hayır Amaçlı Bağışları Reddederek Para Tasarrufu Sağlıyor

Jenner’ın birçok hayır kurumuna yaptığı çok sayıda bağışta da görüldüğü gibi, hayırseverlik nadiren gizli yapılır. Bu bilgilerin kamuya açık olmasına rağmen, kardeş yayınlar Star ve Radar Çevrimiçi Jenner'ın düpedüz uydurduğu uydurma hikayeler hayır kurumuna bağış yapmayı reddediyor . Kamuya açık kayıtlarda bulunan pek çok hayır işi varken, Dedikoducu Polis bu hikayeyi kolayca çürüttü. Bu bağışlar halka açık olduğundan, bu magazin gazetelerinin gerçeğin hikayenin önüne geçmesine izin vermeyi reddettiği açıktır.