İddia eden bir hikaye Kylie jenner hamile kalmaktan 'büyük pişmanlıkları' var Travis Scott Yerine bebeği Tyga 'Ler yüzde 100 uydurma. Jenner'a gerçekten yakın olan hiç kimse böyle bir yorum yapmaz. Dedikoducu Polis bu utanç verici şekilde uydurulmuş raporu bozabilir.

Jenner’ın hamileliği boyunca, HollywoodLife eski erkek arkadaşı ve şu anki sevgilisini içeren bir aşk üçgeni anlatısı satmaya çalışıyor. Tabii ki, kendisi ve Tyga'nın şu anda birbirleriyle hiçbir ilgisi yok ve birkaç gün içinde Scott'tan bir bebek bekliyor. Ancak bu ayın başlarında, web sitesi üretilen hikayesine devam etmeyi denedi. Jenner, Tyga ile uzlaşmaya 'açıktı' .Gibi Dedikoducu Polis o zaman, sadece arkadaşlarının ve aile üyelerinin beğenmediğine dikkat çekti Kim Kardashian, Jenner’ın hamileliği konusunda anne kaldı ama makyaj patronunun yakın çevresinden hiç kimse, bir adamın bebeğini taşırken bir adamla birlikte olmak istediğinden asla bahsetmezdi. Bu fikir, en hafif tabirle, abartılı ve uygunsuz olmanın ötesinde. HollywoodLies, bilindiği gibi, 'KUWTK' yıldızının 'bebek babadan pişmanlık duyduğunu' iddia ettiği bu son parça ile benzer bir bölgede. Okuyucuların, blogda 'Travis Scott’ın yerine eski Tyga’nın çocuğunu doğurmayı nasıl dilediğine dair özel ayrıntılar' içerdiğine inanmaları gerekiyor.

Sözde 'kozmetik kraliçesine yakın bir kaynak', 'Kylie hamileliğiyle ilgili büyük pişmanlıklarla uğraşıyor, çünkü doğum tarihi hızla yaklaşıyor. Hayatının en büyük kararını ikinci kez tahmin ediyor. ' Bu sözde kaynak, anne adayının 'artık hayatında pek bulunmayan biriyle bebek sahibi olmaya karar vererek yanlış karar verdiğini düşünmeye başladığını' iddia etmeye devam ediyor. Ancak, bu sözde alıntıların uydurulmuş olduğu açıkça görülmektedir.

Örneğin, hiçbir gerçek kişi sohbette 'Kylie yardım edemez ama bebeği Tyga'nın olsaydı işlerin nasıl farklı olacağını merak edemezdi. Eski Tyga'sını özlüyor. ' Oradaki dil yapısı tamamen doğal değil. Bir ebeveynin çocuk sahibi olduğu için açıkça pişmanlık duyması da doğal değildir. Scott'ın algıladığı eksiklikler ne olursa olsun ya da olmasın ve ilişkilerinin mesafeli olup olmadığına bakılmaksızın (ancak Dedikoducu Polis iyi olduğu söylenir), Jenner aşklarının kızını doğurduğuna asla pişman olmayacak. Sevgi dolu anneler çocuklarına pişman olmazlar.

Yine de HollywoodLies, bekleyen yıldızın kendisine yakın birinin bebeğini başka biriyle doğurmasını dilediğini açıkça söylettiğini düşünmesini istiyor. Bu raporu okursa, kızı için inanılmaz derecede incitici ve saldırgan olur. Jenner'ın bu bebeğe sahip olmanın mutsuz olduğuna dair herhangi bir öneri incitici ve yanlıştır. Dedikoducu Polis anlatılır.

Bu hikayelerin özü, ilk kez annenin istikrarlı bir partnere sahip olmamasıdır. Ancak Jenner doğum için hazırlanıyor , İnsanlar haklı olarak Pazartesi günü Scott'ın 'etrafta ve destekleyici' olduğu bildirildi. Güvenilir yayınların HollywoodLies ile aynı çirkin iddialarda bulunmamasının bir nedeni var: Çıkış, hepsini uyduruyor. GÜNCELLEME: Jenner, HollywoodLife'ın hatalı raporundan iki gün sonra kızı Stormi'yi doğurdu ve Tyga ile bebeği olmadığı için 'pişmanlık duyduğu' iddiasının aksine, bir 11:32 yayınladı. hamileliğini, doğumunu ve Scott ile inanılmaz derecede sevgi dolu ilişkisini anlatan YouTube videosu .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.