Kylie jenner raporlara rağmen hayır kurumlarına bağış yapmayı reddetmiyor. Aksine, hayırsever çabaları iyi belgelendi. Dedikoducu Polis bu kanıtlanabilir yanlış iddiaları çürütebilir.

Kardeş çıkışları Star ve Radar Çevrimiçi bu hafta makyaj patronunun zenginliğine ve ayrıcalıklı yaşamına rağmen sözde bencil ve cimri olduğuna dair benzer hikayeler yayınlıyor. Her iki parça da Jenner'ın 'hızlı aramada bir sihir kadrosu, bir avuç dolusu ev ve sayabileceğinden daha fazla modaya sahip olduğunu ... ama ona göre dünyayı geri verme ve iyileştirme kavramı lüks arabaları kadar yabancı.' Her iki yayında da alıntı yapılan sözde 'kaynak', 'Temelde, insanların kendisi gibi çalışmadıkları için acı çektiğini düşünüyor ve sadece bir iş bulurlarsa, ihtiyaçları olan şeye sahip olacaklarını düşünüyor.''[Momager] Kris, bekar anneler için bir bağış toplama önerisi yaptı ve Kylie neredeyse içkisini tükürdü,' diyor izlenemeyen içeriden. Sözde ihbarcı, 'Mücadele eden kadınlarla hiçbir şekilde özdeşleşmiyor ve bunun yerine bir hayvan hayır kurumuyla ortaklık kurmayı öneriyor' diye devam ediyor. Dergi versiyonu, 'Güzel fikir Kylie, ama unutma: Köpekler ve kediler dudak kiti satın almazlar!'

Wer ist die Mutter von Tori Spelling?

Star, Jenner'i 'hayırseverlik konusunda kaygısız' olarak gören Jenner, 'muhtaçlara yardım etmektense düşene kadar alışveriş yapmayı tercih ettiğini' iddia ederken, site benzer şekilde 'alışverişi hayır işlerine tercih ettiğini' iddia ediyor. Gerçek olalım: Çoğu insan, bir yerde gönüllü olmak veya bağış yapmak yerine perakende satış terapisine düşkün olmayı tercih ediyor. Ancak her iki yayın da Jenner'ın hayırseverlik yapmadığını iddia etmekte yüzde 100 yanlış.

Örneğin 2017 yılının Ocak ayında, Jenner, Smile Train için yaklaşık 500.000 dolar topladı , yarık damakları olan çocuklara özel baskı dudak kiti ile yardımcı olur. Jenner’ın Smile Train ile ortaklığı “Life Of Kylie” de bile yer aldı. Geçen sonbaharda. Peru'daki bir hastaneyi ziyaret ettikten sonra, 'Bağışladığım paranın aslında bir şeyler yaptığını ve hayatları değiştirdiğini bilmek harika.' Dedi.

Bundan kısa bir süre önce, Jenner Instagram'da duyurdu 20. doğum günü için bir hayır kurumu bağışı. Daha sonra Kylie Cosmetics'den toplanan parayla, Jenner, Teen Cancer America'ya 500.000 $ bağış yapıyordu . Ve bu yıl 21. doğum gününde, Jenner Twitter üzerinden açıklandı geçen hafta Habitat for Humanity'nin Los Angeles bölümüne bağışta bulunacak. Miktar dudak kiti satışlarından elde edilen gelire bağlı olsa da, yukarıda belirtilen bağışların büyüklüğü Jenner'ın kendisine saklayabileceği 1 milyon doları vermekte hiçbir sorunu olmadığını gösteriyor.

Ek olarak, 2015'te Jenner, Los Angeles Çocuk Hastanesi'ne bağışta bulundu 18. yaş gününün şerefine, hasta çocuklara kişisel olarak dağıtmak için hediyelerle birlikte. Ve 2014'te, Jenner ve erkek arkadaşı Tyga, evsizleri beslemek için gönüllü oldu Şükran Günü'nden önceki gün. Aslında, RadarOnline o zamanki hayırsever çabaları hakkında bile yazdı. (Aşağıdaki ekran görüntüsüne bakın.)

Sonuç: Star ve RadarOnline, 'dünyayı geri verme ve iyileştirme kavramının' Jenner'a 'yabancı' olduğunu iddia ediyor, ancak Dedikoducu Polis Gerçek yıldızın hem parasını hem de zamanını bağışladığı yaklaşık dört yıl öncesine ait örnekleri kolayca buldu. Kardeş kuruluşların, internet bağlantısı olan herhangi biri tarafından bu kadar kanıtlanabilir bir şekilde gerçek dışı olan bir anlatıyı neden satmaya karar verdikleri belli değil, ancak bu doğruluğu oldukça açık hale getirdi. Dedikoducu Polis bu düzmece hikayeye bizim ölçümümüzde büyük, şişman bir sıfır veriyor.

Hat Tom Cruise Scientology verlassen?

(RadarOnline)

Gerçekler Radarını Çevrimiçi Web Sitesini Paylaşın


Kylie Jenner hayır kurumlarına bağış yapmayı reddediyor. 18 Ağustos 2018 Cumartesi Göm Sitenize yerleştirmeyle ilgili bilgiler

oEmbed Bağlantısı

Drake und Lil Wayne Homosexuell

https://www.sharethefacts.co/share/4515855d-274b-4e72-a57a-6d9b0daeb24e Gerçekleri Paylaş Star Magazine


Kylie Jenner hayır kurumlarına bağış yapmaz. 18 Ağustos 2018 Cumartesi Göm Sitenize yerleştirmeyle ilgili bilgiler

oEmbed Bağlantısı


https://www.sharethefacts.co/share/fc68f1e1-8660-4066-84a5-3cd8de15ea03

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.