Kylie jenner yeni bir habere rağmen yeni bebeğine hamileyken “plastik cerrahi kabusu” yaşamadı. Dedikoducu Polis beklerken kozmetik prosedürler uygulayamadığı için “çıldırdığı” hakkındaki bir tabloid iddiasını düzeltebilir. Bize bunun 'doğru olmadığı' söylendi.

Göre National Enquirer , realite yıldızı hamileliği sırasında 'son yüzüyle yaşamak' zorunda olduğu için çılgına dönüyordu. Yayına, 'Kylie'nin hamileyken herhangi bir iş yapamayacağına dair hiçbir fikri yoktu' ve Botoks, dolgu ya da dolgunlaştırıcılar. Üreticinin içeriden biri, sözde bir Jenner 'arkadaşı', yeni annenin 'büyük korkusunun' hamileliği ilerledikçe yüzünün 'tamamen farklı' görünmesi olduğunu ekliyor.Ancak realite yıldızının endişeleri artık kızını doğurduğu için bitmiş değil. Aynı şüpheli 'kaynak', 'Zaten bazı şişkinlik ve diğer değişiklikleri fark etti' diyor. Bahşişçi ayrıca Jenner'ın 'dudaklarını bırakarak alabileceği tepkiden korktuğunu' iddia ediyor.

Hat Bill Murray einen Bruder?

Dedikoducu Polis süpermarket tabloidinin iddiasına baktı ve bu son derece yanlış. Arka planda, Jenner’ın asıl endişesinin somurtkan dudakları değil, bebeğinin sağlığı olduğu söylendi. Ek olarak, kayıtta konuşma yetkisi olmayan bir Jenner içeriden, hamileliği sırasında dolgu yaptırmama konusunda asla 'çıldırmadığını' ya da yüzünün birdenbire 'tamamen farklı' görüneceğinden korkmadığını garanti ediyor. Jenner kendisi, ne zaman Instagram'da kızının doğumunu duyurmak hatta, 'Hamilelik, hayatım boyunca yaşadığım en güzel, güçlendirici ve hayatı değiştiren deneyim oldu.'

Bu, 'büyük korkusu' birkaç aydır dudak dolgunlaştırıcı olmayan birine benziyor mu? Ek olarak, Jenner herhangi bir 'şişkinlik' fark ediyorsa, bunun dokuz aylık bir bebek taşımasından kaynaklandığı açıktır. Ayrıca, Jenner, resmi hamilelik videosunda yüzünü epeyce gösterdi. , o yüzden görünüşünden mutsuz değildi. Üstelik, anonimlik koşuluyla konuşan kusursuz bir Jenner kaynağı, Dedikoducu Polis derginin hikayesi yüzde 100 'doğru değil'.

Dahası, yayın, Jenner onu uyanık olduğu her anı estetik ameliyatla geçiriyormuş gibi gösteriyor. Süre Jenner dudak enjeksiyonu yaptırdığını itiraf etti 2015'te ve birkaç başka prosedür daha geçirilmiş gibi görünüyor, günlük hatta aylık olarak bıçak altına girmeye gerek yok. Ve tabii ki derginin kaynağının Jenner'ın gerçekten bir 'arkadaşı' olduğuna inanmak neredeyse imkansız, çünkü yakın çevresinden hiç kimse onun hamileliği ve hatta doğumuyla ilgili bir şey sızdırmadı.

Dedikoducu Polis tarafından şaşırmadı Enquirer En son fabrikasyon. Örneğin, Kasım ayında, Jenner'ın 'Kardashian'larla Devam Etmek' için ödeme almaya geldiğinde yanlışlıkla 'tutuklandığını' iddia ettiğinde magazin haberini düzelttik. Dergi, yine bir 'arkadaşına' dayanarak, kız kardeşlerine kıyasla tazminat olarak aldatıldığını iddia etti. Jenner’in 'plastik cerrahi kabusu' hakkındaki son hikâyesine çok benzer şekilde, bu makale de benzer şekilde yanlıştı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.