Dır-dir Kylie jenner ile bir düğün planlamak Travis Scott bu zirveye çıkacak kim Kardashian ve Kanye Batı Cömert nikahlar? Yeni bir rapor, neredeyse milyarderin ünlü kız kardeşini alt etmek istediğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdık ve şimdi bildiklerimizi ortaya çıkarabiliriz.

'Zengin Çocuk Kylie Altın Düğün Çanları Duyuyor: Model Kim’in 20 Milyon Dolarlık Düğünlerini Gösterme Yeminleri', bu makalenin başlığını şu kaynaktan okuyor: National Enquirer . Süpermarket gazetesi, 'şımarık' bir Jenner ve 'bebek babasının' 'şimdiye kadarki en üst düzey Kardashian düğününde - koridorda yürümeyi planladığını' iddia ediyor. Özellikle 'gelecek baharda evlenmeyi planladıkları' ve 'düğünlerinde 20 milyon dolar harcayan kız kardeşi Kim ve kocası Kanye West'e' ayak uydurmaya 'çaresiz oldukları iddia ediliyor.'Was macht Melissa McCarthy jetzt?

Jenner hakkında sözde 'içeriden' biri, 'Kim’in düğününü zirveye taşımak istiyor… Kylie, Meksika’daki Casa Aramara’yı bir haftalığına devralmak için yüz binlerce kişiyi midilliyor!' Bununla birlikte, şüpheli bir şekilde, derginin izlenemeyen kaynağı, 'St. Barts'taki Eden Rock Hotel başka bir olasılıktır' diyor. Peki hangisi? Punta Mita ve Karayipler birbirinden binlerce kilometre uzakta.

Mekân görünüşe göre havada olsa da, priz Jenner'in '100 konuk için 7/24 şampanya, havyar ve istiridye barı için kişisel bir şef tutmayı planladığını' bildiğini iddia ediyor. Ayrıca, makyaj patronunun 'tasarımcılarla 1 milyon dolara mal olan, Meghan Markle’yi aşan bir gelinlik hakkında konuştuğu' iddia ediliyor. İddia edilen habercisi, 'Kylie en az 25 milyon dolar harcamayı planlıyor. Yüzyılın düğünü olmasını istiyor! '

Ancak 'Entertainment Tonight' az önce bildirdiğine göre Scott ve Jenner 'uzun süredir işin içindeler' ve evlilik hakkında konuştuk, 'her şeyi birer birer adım atmak onlar için önemlidir.' Görünüşe göre bu, altı aydan daha uzun bir süredir bir düğün planlamayı dışlıyor. Ve sonra Jenner ve Scott nişan dedikodularını ateşledi Bu ayın başlarında bir kuyumcu dükkanını ziyaret eden E! Çevrimiçi, 'henüz düğümü bağlamaya hazır olmadıklarını' bildirdi.

Elbette, sonunda çiftin koridorda yürümeye karar vermesi tamamen mümkündür. Ancak Jenner'ın şu anda Kardashian'ın en iyisi olacak bir düğün planladığı iddiası temelsiz görünüyor. Ayrıca, yayın Kardashian-West düğününü 20 milyon doları geri koyarken, gerçek miktarla ilgili raporlar değişti. Örneğin, E! çiftin Paris'te geçirdiği hafta hariç 2.8 milyon dolarlık bir düğün büyük günden önce arkadaşlarınız ve ailenizle Günlük posta tahmin edilen bir arıza yaptı Kardashian ve West 12 milyon dolar “sıçradı” . Önemli bir şekilde, her iki rakam da 20 milyon dolara yakın değil.

Eminem und Nick Cannon kämpfen

Ek olarak Dedikoducu Polis 2016'da görkemli bir düğün isteyeceğinden hiç şüphesi yok Jenner, Kardashian ile rekabet etmediği konusunda ısrar etti . Jenner, 'İnsanlar her zaman beni ve Kim'i bir yarışmaya soktu veya [söyle] Kim olmaya çalışıyorum veya Kim’in tahtını çalmaya çalışıyorum,' diye yakındı. Devam etti, “Sanırım insanlar benim ve Kim'in kardeş olduğumuzu unutuyor. Bir rekabet içinde değiliz. Biz tamamen farklı insanlarız. '

sind Ellen und Portia Splitting

Ayrıca Kardashian'ı bir 'ilham' olarak nitelendirdi. Daha yakın zamanda, bir ay önce Kardashian, Jenner’ın Forbes örtmek , onları birbirine düşürmek için gerçek bir neden olmadığının da altını çiziyor. Görünüşe göre Enquirer gerçekler onu desteklemese bile direnemez.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.