Kylie Jenner’ın ile ilişkiler Tyga ve Travis Scott çok fazla tanıtım topladı. Bu nedenle, ayrılıklarının da yoğun bir şekilde incelenecek olması şaşırtıcı değil. Scott'tan ayrılmasının ardından bir tabloid, Jenner'ın rapçiden intikam almak istediğini ve Tyga'dan bir bebek sahibi olmayı planladığını bildirdi. Dedikoducu Polis ortaya çıktığında hikayeyi araştırdı. Bugün hikayeye ve keşfettiklerimize dönüp bakıyoruz.

Kylie Jenner’ın Travis Scott’a Karşı İntikamı

2019'da Scott ve Jenner'ın ayrılmaya karar verdiği haberinin ardından, KB Jenner'ın Tyga'nın yardımıyla eski sevgilisine geri dönme planı olduğunu bildirdi. Magazin dergisi güzellik kralı açıkladı Tyga ile olan ilişkisini yeniden canlandırmayı ve onunla bir bebek sahibi olmayı planlıyordu . Jenner ve Scott'ın ayrılmalarıyla aynı sıralarda, realite yıldızı geceleri Tyga'nın stüdyosunu terk ederken görüldü. Çıkış, tüm bunların Jenner’ın kızı Stormi’nin babasını incitme girişiminin bir parçası olduğu konusunda ısrar etti.Hep Travis Scott Suçlu muydu? Ve Tyga Bunda Hangi Rolü Oynadı?

KB ayrıca Scott ve Jenner'ın ayrılmasının nedeninin, Scott'ın Jenner'dan bir bebek daha yapma konusundaki isteksizliği olduğunu açıkladı. Bir kaynak, Jenner dergisine ikinci bir bebek sahibi olmayı 'gerçekten istediğini' söyledi, ancak 'Sicko Mode' rapçi ona 'istediği her şeyi' vermeye hazır değildi. İçeriden biri, Jenner'ı Tyga'nın kollarına ve Scott'tan uzaklaştıran itici faktörün bu olduğunu ekledi.

Kylie İçin İkinci Bebek Yok. İşte Kylie ve Travis Arasında Gerçekten Olanlar

Hikaye çıkalı bir yıl geçti ve eğer bu doğruysa, tabloid'in bildirdiği 'intikam bebeği' neredeydi? Cevap basit. Hikaye uydurulmuştu. Dedikoducu Polis parçayı inceledikten ve hiçbir gerçeği bulamadıktan sonra sahte raporu bozdu. Jenner’in gerçeklik yıldızı Tyga’nın stüdyosuna yaptığı 'gece ziyareti' ile ilgili olarak durumu Twitter'da açıklığa kavuşturdu ve sadece arkadaşlarını bıraktığını açıkladı. Ve Scott ve Jenner tekrar bir araya gelmedim , ikisi kızlarının iyiliğine odaklanmış durumda ve iyi şartlar içindeler. Jenner ve Scott sadece iki yaşındaki kızını bir çiftliğe götürdü Ailenin eğlenmeye başladığı yer.

Dedikoducu Polis ayrıca birkaç başka yanlış anlatımı da düzeltti KB Kylie Jenner hakkında daha önce güvenilmezliğini daha da artırdı. İki yıl önce, tabloid Jenner ikinci bebeğe tekrar hamile kaldı . Dergi, Kardashians ile tutmak sahte iddiasını desteklemek için yıldız. Dedikoducu Polis Jenner'ın hamile görünmediği daha güvenilir fotoğraflarını bulduktan sonra hikayeyi çürüttü.

Birkaç ay önce, aynı çıkış Jenner'ın kozmetik prosedürler planlıyordu pandemi bittikten sonra. Yayın, mevcut kilitlenme sırasında yüzünün 'söndüğünü' iddia etmek için yine yıldızın resimlerini kullandı. Bu, iddia edilen çıkış, real-star'ın salgın temizlendiğinde onu düzeltmek için düzenlemeler yapmasına yol açtı. Ciddi anlamda? Ne kadar kaba, yanlış bir hikaye bahsetmiyorum bile. Dedikoducu Polis raporu çıktığında bozdu.

Mariah Carey und Nick Cannon wieder zusammen

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.