Dır-dir Kylie jenner Koronavirüs salgını sona erdikten sonra plastik cerraha geri dönmek için çaresiz misiniz? Bu hafta bir gazetenin bildirdiği şey bu. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve farklı bir sonuca vardı.

Bu haftanın sayısı KB Karantina nedeniyle Jenner kilo alıyor ve plastik cerrahı çağrıyı alana kadar günleri sayıyor. Reality TV yıldızının yıllarca süren yırtıklarla nihayet ideal bedenine ve yüzüne kavuştuğu bildirildi, ancak 'mevcut küresel kriz, cerrahın sıkı çalışmasını mahvediyor ve şimdi tanınmaz görünüyor' diyor. Bir güzellik moğolunun son samimiyeti , arkadaşını ziyarete gittiği sırada çekilmiş, görünüşündeki değişikliğin kanıtı olarak sunuldu. Jenner makyajsız görünüyordu ve saçları bir topuz halinde geriye çekilmiş bir takım batik desenli eşofman altı giymişti.

Sözde bir 'izleyici' yayına, 'Sanki bütün yüzü sönmüş gibi. Saçları da yağlı ve dağınık. Yüzü sarkık halde evden çıkmasına şaşırdım, 'diye eklemeden önce,' Sadık makyaj markası takipçilerinin onu şimdi görmesinden nefret ederdi! ' Kardashian / Jenner klanının en küçüğü için fazladan bir kazı olarak, şüpheli 'seyirci', 'Açıkça söylemek gerekirse, kilo aldı' sonucuna vardı.

Görünüşünde sözde şokun bir sonucu olarak, Jenner'ın plastik cerrahıyla bir ziyaret için rezervasyon yapma şansı yakalamadan önce tekrar görülmekten 'korktuğu' bildiriliyor. İddiaya göre içeriden biri, 'Kylie tüm bunlar bittiğinde ve tam yüz sıkılaştırma en üstte olduğunda yapmayı planladığı şeylerin bir listesini yapıyor,' dedi. 'Doktoru tekrar aramaları yanıtlamaya başladığında, muhtemelen tüm kiti ve kabini alacak. Ve Kylie'yi bildiğinden, içine bir sürü dudak attırmak isteyecektir. ' Çıkış, durumun Jenner’ın zihninde bir 'güzellik acil durumuna' dönüştüğünü iddia ediyor.

Bu arada, şüpheli kaynak, Jenner'ı daha iyi hissettiren tek şeyin 'daha sıcak bir zamandan kendi resimlerini yayınlamak' olduğunu iddia ediyor. Açıkçası, bu hikayenin tek bir kelimesine bile güvenilemez. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve magazin dergisinin en iyi ihtimalle ulaştığını gördü. Jenner, görünüşündeki sözde değişikliğe halkın tepkisinden o kadar korkmuşsa, neden ilk başta dışarı çıkmaya zahmet etsin ki?

Jenner’ın yüzü sönük değil. Kardashian'a Ayak Uydurmak yıldız sadece makyaj yapmıyordu. Jenner ve büyük kız kardeşleri, yüzlerindeki farklı özellikleri gölgelemek ve vurgulamak için şekillendirme tekniğini kullanmalarıyla oldukça ünlüler, bu da fotoğraflardan önce ve sonra oldukça dramatik hale gelmesine neden olabilir. Jenner ve kız kardeşleri de sık sık peruk takarlar, Kylie özellikle sık sık değişen kilitleriyle tanınır. Samimi fotoğraf, onun doğal saçlarını giydiğini gösteriyor gibi görünüyor.

ist John Travolta noch in Scientology Kirche

Fotoğraflar grenli, ancak Jenner’ın saçı biraz dağınık görünüyor, bu da arkadaşlara gündelik bir ziyaret yaparken kabul edilebilir. Gerçek yıldız ayakkabı bile giymiyor, bu da sadece bunun Jenner'ın gözünü kamaştırmak için uğraştığı bir ziyaret olmadığını kanıtlıyor. Eşofman altı ve gömlek, Jenner’ın vücudunun neye benzediğini söylemeyi imkansız kılıyor, bu yüzden kilo aldığına dair ince kanıtlar olduğunu söylemek doğru.

Kylie Jenner'ın plastik cerrahını görmek için iğne beklediği iddialarına gelince, çıkış aptalca isimsiz bir 'içeriden' sözüne güveniyor. Durumun böyle olduğuna dair sağlam bir kanıt yok, özellikle de cerrahın ilgisi olmadan yüzünün 'sönmediği' açık olduğundan. Dedikoducu Polis bu hikayeyi yanlış kabul ediyor.

KB Jenner söz konusu olduğunda hikayeyi yanlış anladığı için kötü bir üne sahiptir. Bu yılın başlarında, itibarsız yayın iddia edildi Jenner üçüzlere hamileydi . Dedikoducu Polis bunun açık bir şekilde böyle olmadığını kanıtladı. Bundan aylar önce, tabloid Jenner, Travis Scott'a geri dönmek için eski Tyga ile bir 'intikam bebeği' yapmayı planlıyordu. . Bu hikaye aynı zamanda kolayca çürütüldü. Dedikoducu Polis .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.