Hatırla ne zaman Kylie jenner sadece bir çocuk muydu? Yapmazsan sorun değil, yeni bir eğlence var TikTok size hatırlatmaya hazır besleyin!

TikTok kullanıcısı @yasemin_ceylan hepimize ünlü takıntılı insanlara harika bir hizmet sunuyor. Çeşitli ünlülerin Instagram sayfalarının en altına iniyor ki biz buna gerek kalmıyor ve bize ilk gönderilerini gösteriyor!jennifer und ben affleck wieder zusammen

Şimdiye kadar, sosyal medya tarihçisi, eski Instagram fotoğraflarını ortaya çıkardı. Drake , Rihanna , Lady Gaga , Beyonce , Shawn Mendes , selena Gomez , ve dahası. Ayrıca Kylie’nin ünlü kız kardeşlerinin resimlerini de ortaya çıkardı. Kim ve Khloe ve anneleri Kris .

Ancak Kylie Jenner’ın Instagram çıkışı, bunların içinde en şok edici olanı olabilir. 2011'de yayınlandı - Jenner sadece 14 yaşındayken - resim, şu an 23 yaşında olan makyaj kralıyla hiçbir şeye benzemiyor.

2014

(Instagram)

An welchem ​​Krebs ist Bob Marley gestorben?

Sade bir gri sweatshirt ve bir çift siyah çerçeveli gözlük takan genç Kylie, ilk Instagram özçekiminde masum bir buruşuk surat yapıyor. Yalnızca bir 'Merhaba' ile altyazılı olan gönderi, ona yalnızca 16.814 beğeni kazandı - çoğu insan için etkileyici bir sayı, ancak şu anda aldığı milyonlarca kalp ile karşılaştırıldığında hiçbir şey yok (en son gönderilerinden biri 6,7 milyondan fazla kazandı!).

@ rosiestacey15’in derinlemesine incelemesi, Jenner tarafından yayınlanan diğer ilk Instagram seçimlerini içeriyor. Bunlar arasında bir yığın meyve toplaması, bir Hello Kitty yastığı, renkli bir Temmuz Ayı keki ve basit bir Starbucks kahvesi bulunur. Bu kesinlikle masum genç bir gencin yayınladığı içerik!

Kylie'nin ilk gönderileri hakkında ne söylemesi gerektiğini merak ediyoruz - sence onları silebilsin mi?

Bill Clinton hat Parkinson-Krankheit

Aşağıdaki tam Kylie Jenner geri dönüşüne göz atın ve diğer Instagram dostu ünlülerin çok sayıdaki Instagram fotoğraflarını görmek için @ rosiestacey15’in beslemesinin geri kalanına göz atın.

@yasemin_ceylan

En popüler videomda yeniden yayınlayın !!! #Ünlüler #fyp #foryoupage #senin için #yeşil Ekran #Kylie jenner #fypage #fyp

♬ orijinal ses - Rosie Stacey