Hakkında yeni bir hikaye Kylie jenner umut Kendall Jenner 'süper model bebekleri' var Anwar Hadid uydurulmuştu. Bu, sıcak bir konudan yanlış ve sahte dönüşlerle yararlanmaya çalışan belirli bir web sitesinin başka bir örneğidir. Dedikoducu Polis sahte raporu bozabilir.

Kendall ve Hadid'in öpüştüğü bu hafta ortaya çıkan bir fotoğrafın ardından, HollywoodLife Kylie'nin 'birlikte güzel bebekler yapacaklarını düşündüğü' konusunda 'özel ayrıntılara' sahip olduğunu iddia ediyor. Kendall ve Hadid'in yalnızca tek bir seferde birlikteyken görülmesine rağmen, site, küçük kardeşinin 'kız kardeşi ve PDA ortağı için şimdiden bir geleceği planladığını' iddia ediyor. Bu hikayeye güven katmak için blog, Kylie'nin anne olmaktan ne kadar mutlu olduğuna işaret eden ve 'Kendall'a sahip olmak konusunda kendisiyle konuşmadan duramayacağını iddia eden' Kardashian-Jenner klanına yakın bir kaynaktan 'alıntı yapıyor. kendi] ailesini de. '“Artık Anwar kadar harika biriyle birlikte olduğuna göre Kylie, Kendall'ın nihayet yerleşeceğini umuyor” diyen bu isimsiz ve izlenemeyen muhbir, iddiaya devam ederek, “Kylie kendisinden çok daha önde, ama şimdiden bundan bahsediyor. Kendall ve Anwar'ın bebekleri ne kadar muhteşem görünürdü. ' Blogun iddia edilen habercisi, Kylie'nin 'Kendall'ın neden hala bekar olduğunu anlayamadığını' ve 'Anwar'ın bunu düzeltmesini umduğunu' iddia ediyor. Hatta çıkış, '[Kendall] ın Anwar'ın her yerinde olması gerçeği, bu ikisinden daha fazlasının gelebileceğine dair iyi bir işaret.'

Burada bir takım problemler var. Bir öpücük, Kendall ve Hadid'in bir ilişki içinde olduğu anlamına gelmez, ne de öpüşmeleriyle halka bir mesaj iletmeye çalışıyordu. Grenli, bulanık Kendall'ın Gigi ve Bella Hadid’in erkek kardeşiyle öpüştüğü fotoğrafı onların bilgisi dışında gizlice alındı ​​ve TMZ tarafından alındı. Site daha sonra, çiftin 'flört etmediğini veya ciddi bir şey olmadığını' bildirdi. Dedikoducu Polis Çarşamba günü öğrenildi: Kendall tamamen bekar ve Hadid ile ilişkisi yok , bu yüzden çevrimiçi yayın onun 'yanında' olduğunu iddia etmek tamamen yanlış.

Şimdi şuna mantıklı bir şekilde bakın: Kylie, Kendall ve Hadid'in çıkmadığını ya da herhangi bir çift olmadığını bilirdi, bu yüzden ona yakın tanımlanamayan bir 'kaynağın' bir dedikodu sitesine 'süper model bebeklere sahip olmaları gerektiğini' söylemesinin bir anlamı yok. . ' Bu sadece mantıksız, özellikle de Kendall bir Harper’s Bazaar röportaj bu yılın başlarında 'yakın zamanda' çocuk sahibi olmak istemediğini söyledi. 22 yaşındaki Kendall Nisan ayında bunu yineledi Vogue Kapak hikayesi , 'Beklemeye hazırım. Çocuk sahibi olmak istiyorum ama 28 veya 29 yaşında. '

Henüz çocuk istemediği konusunda konuştuğu düşünüldüğünde, kız kardeşinin silahı atıp çıkmadığı biriyle çocuk sahibi olmaya çağırdığına inanmak zor. İşte gerçekten olup biten şeyler: Kendall ve Anwar'ın sızdırılan fotoğrafı medyadan büyük ilgi gördü ve onlarca manşet ortaya çıkardı. HollywoodLies, web sitesinin bilindiği üzere, üç günden kısa bir süre içinde tek başına konuyla ilgili altı ayrı hikaye sattı.

Wie alt ist Taylor Olsen?

Çıkış, durumu istismar etmeye ve hayranların ilgisinden ve potansiyel arama trafiğinden yararlanmaya çalışıyor, görünüşe göre Kylie'nin tepkisine odaklanan bir anlatı uydurmuş. Ancak gerçekte tepki gösterdiğine dair hiçbir kanıt yok ve burada ayrıntılı olarak belirtildiği gibi, bu makalenin gerçek dışı bir şekilde uydurulmuş olduğuna dair pek çok gösterge var.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.