Geçen yıl bir tabloid bunu bildirdi Kylie jenner bir değil üç bebek bekliyordu. Şimdi biraz zaman geçti, Dedikoducu Polis hikayeye ve raporda herhangi bir gerçek olup olmadığına bir göz atmaktır.Kylie Jenner’ın Cryptic Pregnancy Duyurusu

Geçen şubat, KB Jenner’ın iç bilgisine sahip olduğunu beyan etti. gizli hamilelik iddiası . Derginin hikayesinde, Jenner'ın paylaştığı Instagram selfie'sinin arkasında şifreli bir amaç olduğunu iddia eden gerçeklik yıldızının sözde 'eski bir arkadaşı' ndan alıntı yapıldı. Söz konusu resim, güzellik patronunun yüzüne çırpınan üç kelebek ekleyen bir filtreyi gösterdi. Kaynak, Jenner'ın hamile olduğunu tam olarak doğrulamadı, ancak üç kelebeğin gelecekte üç bebeğin geleceğine işaret ettiğini öne sürdü.Kylie, Travis Scott'a Daha Fazla Çocuk İçin Yalvardı?

Kaynak, 'Kız kardeşlerinin yapmadığı birkaç şeyden biri olduğu için' Kylie gerçekten birden fazla hamilelik istediğini 'belirtti. İçeriden biri, Jenner'ın eski ortağı Travis Scott'a '2018'de doğum yaptıktan sadece altı hafta sonra onu tekrar hamile bırakması için yalvardığını' ekledi.

Tüm Hikaye Anlamlandırmıyor

Dedikoducu Polis o sırada çelişen hikayeyi hızla düzeltti. Magazin gazetesinin aptal raporu için kanıt olarak kullanmaya çalıştığı gönderi, tamamen bağlamdan çıkarıldı. Kylie Jenner, adını kızı Stormi'den alan makyaj serisi için yaptığı pazarlama kampanyasının bir parçası olarak fotoğrafı paylaştı. Kullanılan filtre, işletme sahibinin üçüzlere hamile olduğunu iddia eden şifreli bir mesaj değildi, sadece bir filtreydi.Kylie Jenner ve Travis Scott Bugün Nerede Duruyor?

Jenner'ın Travis Scott'a 'onu hamile bırakması' için 'yalvardığı' fikrine gelince, Dedikoducu Polis bunun doğru olmadığını açıkladı. O zamanlar, çift hala dağılmıştı ve kızlarına yardımcı ebeveyn olmaktan mutluydu. Son zamanlarda, tarafından bildirildi VE Kylie Jenner ve Travis Scott hala birbirimize karşı hislerim var ve uzlaşmaya karşı değil. Saygın çıkış, Jenner'ın bir gün kesinlikle daha fazla çocuk istediğini ve Stormi'ye kendi kardeşlerini sağlamak istediğini de ortaya koydu. Gelecekte her şey mümkün, geçmişte olduğu gibi, bu tabloid raporu açıkça tamamen sahteydi.

Bu yüzden Dedikoducu Polis geleceği tahmin edemez ve Jenner çok daha fazla çocuğa sahip olabilir ve Scott ile yeniden bir araya gelebilir. Bu gerçekten olana kadar, magazin gazeteleri silahı atlamayı bırakmalı. Artı, Dedikoducu Polis herhangi bir şeye karşı ihtiyatlı KB geçmişte dergi güvenilir olmadığından Jenner'a gelince haber veriyor.

Tabloid Doğru Anlayamıyor

2019'da, Jenner'ın intikam almayı planladı bebeğim eski erkek arkadaşı Tyga ile. Bu üçüz grubu gibi Jenner, Tyga’nın bebeğine asla hamile kalmadı. Geçen yıl, tabloid, Jenner'ı iddia etti kozmetik prosedürlerin bir listesi vardı COVID salgını ortadan kalktıktan sonra yapılmak istedi. Pandemi hala şiddetlenirken, bu sözde listenin hiçbir doğruluğu yoktu. Dedikoducu Polis o sırada bu sahte raporları bozduk ve biz de raporlamamızın arkasındayız.Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Jennifer Aniston’ın 'Yeni Adamı' Jason Sudeikis

Amber Rachdi 'My 600-Lb'den. Life ’: O Şimdi Nerede

Rapor: Pete Davidson 'SNL'de' Zehirli 'Ortamdan Ayrılıyor

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Rapor: Whoopi Goldberg 'Sağlık Krizi' İle Karşı Karşıya

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.