Dır-dir Kylie jenner Gerçekten estetik ameliyat geçiriyor kim Kardashian ? Yeni bir rapor, kız kardeşinin 'vücut klonu' olmak istediğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis ancak hikayeyi bozabilir.

Göre Sıcaklık , Jenner 'Kim'e en iyi kıvrımlı Kardashian olarak rakip olmak için ameliyata yüz binlerce dolar düşürüyor.' Özellikle yeni annenin 'bebek sonrası ameliyat için 100.000 $ harcadığı ve şimdi 150.000 $ daha çalışmayı planladığı' iddia ediliyor. Sözde 'kaynak' denen bir kişinin 'Kylie, Kim'den önce en iyi' Esmer Barbie 'olma ve vücudunu dönüştürme misyonunda' dedi.'Ameliyat konusunda takıntılı ve günlüğü çeşitli prosedürler için randevularla dolup taşıyor. Bu onun en büyük önceliği gibi görünüyor ve ne kadara mal olacağı umurunda değil ”diyor tabloid’in sözde muhbiri. Dergi, yağ transferlerinin, çene hattının yeniden şekillendirilmesinin ve burun estetiğinin Jenner'ın halihazırda geçirdiği prosedürler arasında olduğunu iddia ederken, sözde uyarıcı, 'koltuk altlarında da liposuction istediğini ve burnuna daha fazla iş yaptırmaktan bahsettiğini' iddia ediyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi yayına, 'Plastik cerrahi Kylie için bir yaşam biçimidir' dedi.

Henry Cavill und Ben Affleck

Hatta tabloid, Jenner görünüşüne bu kadar bağlıysa 'Stormi'yi kimin beslediğini' bile sorguluyor. Bu tartışmalı bir şekilde düşük bir darbe değil, tüm bunlar realite yıldızının kendisinin kayıtta söylediklerine aykırı. Daha geçen ay Kardashian, Jenner ile röportaj yaptı. Akşam Standardı dergi ve kız bebeğine olan bağlılığından uzun uzun bahsetti. Dahası, 'plastik cerrahi hakkındaki düşüncelerini' de tartışması.

Jenner, 'Seni daha iyi hissettirecekmiş gibi hissediyorum ve yapmak istediğin buysa, buna karşı değilim. Şu anda muhtemelen hiçbir şey yapmam aslında. ' Kardashian, “20 yaşındasın, umarım değildir! 20 yıl sonra konuşacağız ve sonra belki farklı bir cevabın olacak. ' Tekrar okuyun: Jenner, 'Şu anda muhtemelen hiçbir şey yapmam.' Dedi. Sözü, bir dedikodu dergisinin adı bilinmeyen, izlenemeyen bir 'kaynak' tan çok daha değerlidir.

Wo ist Ynw Melly jetzt?

Bu masalın neredeyse bir Mayıs hikayesinin karbon kopyası gibi çıkması da şüpheli. KB Yanlış iddia edilen Jenner, Kourtney Kardashian'a benzemek için 'baştan ayağa ameliyat' geçirdi . İddia edilen ilham kaynağı ne olursa olsun, ameliyat iddiaları şimdi olduğu gibi o zaman da değersizdi. Bu yeni 'klon makalesini' göstermek için kullanılan fotoğraflar önemli bir şekilde Kim Kardashian ve Jenner eşleştirme kıyafetlerine adım attı Geçen hafta, bu sahte anlatının bu son versiyonunun uydurulmasının tek nedeni bu gibi görünüyor. Ne Sıcaklık yine de, stil seçiminin bir kız kardeşin diğerini taklit etmeye çalışmasıyla ilgili olmadığından bahsetmiyor. Daha doğrusu, ikisi de Kanye West’in Yeezy serisinden yeni kıyafetleri tanıtıyordu . Kardeşlerin dışarı çıkmasından bir gün sonra, West, koleksiyonunu Twitter'da resmen açıkladı .

Sonuç: Tabloid, daha genç 'KUWTK' yıldızının 'klon' olmak istediğini iddia etmek için Kardashian ve Jenner'ın aynı şekilde giyinmiş fotoğraflarını kullanıyor, ancak West'in giyim serisini tanıtmak için eşleşen kıyafetler giydiklerini kabul etmiyor. Ve dergi, Jenner'ın plastik cerrahiye 250.000 dolar harcadığını iddia etmek için anonim, tanımlanamayan tek bir 'kaynağa' güvenirken, kendisi de son zamanlarda kozmetik prosedürlerin hayatının bu döneminde kendisi için doğru olmadığını hissettiğini açıkladı. Bu hikaye aynı zamanda Kourtney'e benzemek için ameliyat olmasıyla ilgili daha önce çürütülmüş bir rapora da ilginç bir şekilde benziyor. Tüm bu nedenlerden dolayı makale inandırıcı değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.