Yapar Kylie jenner vücudundan gerçekten 'nefret mi' ediyor? Bir tabloid, genç annenin fiziksel güvensizlikler nedeniyle kilo verme konusunda 'çaresiz' olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis bu makalenin nasıl ortaya çıktığını ve neden büyük ölçüde yanlış olduğunu açıklayabilir.

'Kylie: Yeni Vücudumdan Nefret Ediyorum' kitabının son baskısında bir manşet okuyor Temasta. Hikaye, içinde bulunduğu yakın tarihli bir YouTube videosundan esinlenmiştir. Jenner, bebek sonrası vücut güvensizliklerini ele aldı Örneğin çatlaklar ve göğsünün büyüklüğü gibi. Değişen bedeninden dolayı yeni kıyafetler almak zorunda olduğunu itiraf etti, ancak hamileliğinden “çok hızlı geri döndüğünü” de kabul etti. Ancak tabloid, yorumlarını sansasyonelleştiriyor ve yanıltıcı bir şekilde olumsuza odaklanıyor.

Sözde 'içeriden' biri, 'Panikliyor ve her zamankinden daha huysuz ve şişman hissediyor. Şikayet ediyor ve Kourtney'ninkine benzer bir vücudu olmasını dilediğini söylüyor. Kylie kilo vermek için çaresiz. ' Derginin izlenemeyen kaynağı Jenner'ı 'mükemmeliyetçi' olarak adlandırıyor ve görünüşünden 'nadiren mutlu' olduğunu savunuyor. Aynada kendine baktığında gördüklerinden hoşlanmıyordu. Vücudunu çimdikleyecek ve kilo vermek istediği için inleyecektir, 'diyen iddia edilen bahşişçi,' Kimsenin söylediği hiçbir şey onu daha iyi hissettirmiyor gibi görünüyor. '

Elbette, bir dereceye kadar güvensizlik ve öz-bilinç nispeten normaldir. Ve realite yıldızı, bu anlatının aksine, ölçeğin kölesi olmadığını zaten gösterdi. Örneğin Nisan ayında, Jenner 20 kilo vermek istediğini itiraf etti , ama bunun, tereyağlı taze yapılmış bir ekmekle kendinizi şımartmasını engellemeyeceğini fark etti. Dahası, ilk kez anne, figürünü gösterme konusunda kendine güvendiğini gösterdi.

Daha geçen hafta Jenner kapağında neredeyse çıplak görünüyordu GQ Travis Scott ile. Eşlik eden fotoğrafta, bir dizi kışkırtıcı kıyafetle vücudunu sergiliyor, bunlardan bazıları Jenner Instagram'da paylaştı . Ve sadece saatler önce Jenner Instagram'da yayınlandı yatakta kıvrımlarını sergilediği daha müstehcen fotoğraflar.

Piyasanın Jenner’ın YouTube yorumlarından yararlanmak istediği, ancak bunu okuyuculara tam bir resim vermeden yaptığı oldukça açık. Evet, Jenner doğum sonrası vücudunun bazı yönleri hakkında bazı endişelerini dile getirdi, ancak başka şekillerde de görünüşüne sabitlenmediğini veya kilo vermek için 'çaresiz' olmadığını gösterdi. Nasıl göründüğünü de uzaktan saklamıyor.

Bu, yayının okuyuculara tüm gerçeği ve sadece gerçeklerden başka bir şey vermediği ilk sefer değil. Geçen Ekim, tabloid hayranlarının Jenner'ın hamileyken 'terk edildiğine' inanıyorum bu pek de doğru değildi ve Mayıs ayında dergi, Travis Scott'un Stormi’nin babası olduğuna inanmadığı iddia ediliyor . Tüm bunlar, prize güvenilmemesi gerektiğini gösterir.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.