İddia eden yeni bir hikaye Kylie jenner ters çevrildi kim Kardashian 'dissing' için Travis Scott Yüz dövmesi tamamen uydurma. Dedikoducu Polis tarafından üretilen bu son kurguyu düzeltebilir HollywoodLife . Bize bunun 'doğru olmadığı' söylendi.

Yaygın olarak bildirildiği üzere, Scott kısa süre önce siyah mürekkeple 'Ücretsiz' yazan yeni bir yüz dövmesi yaptı. Rapçi, bu hafta başlarında kişisel Instagram hikayesine sağ gözünün altında oturan dövmesinin bir resmini yayınladı. Şimdi, çoğu kez kanıtlanmayan çıkışa göre, Kardashian 'dövmeye çok hevesli değil' ve sözde onunla Jenner arasında 'biraz çirkinliğe yol açtı'. Çevrimiçi yayına 'kaynak' denen bir sözde, 'Kylie sonunda Kim ile kavga etti çünkü onaylamadığının bilinmesine izin verdi.'Kardashian’ın iddia edilen itirazına yanıt olarak, web sitesinin şüpheli 'içeriden' biri, 'Kylie yargılayıcı olduğu için onu kızdırdı ve temelde geri çekilip kendi işine bakmasını söyledi.' Çıkış ayrıca, Jenner'ın sözde 'kaynağını' şu sözlerle aktarıyor: 'Travis hakkında kimseyi küçümseyecek, onun gözünde yanlış bir şey yapamaz ve ne olursa olsun onu savunacaktır.' Ancak bu tartışma aslında hiçbir zaman gerçekleşmedi.

Öncelikle, Kardashian insanların dövmelerini küçümsemiyor. Aksine geçen yıl Kardashian aslında bir hayranı övdü Adını büyük, siyah harflerle uyluğuna dövme yaptıran. Çizime yanıt olarak, gerçeklik Twitter'da şöyle yazdı: 'Aman Tanrım, bu dövme her şeydir !!!! Seni seviyorum!!!' Bununla birlikte, 2015'te Kardashian, Kanye West'ten yüz dövmesi yaptırmaktan vazgeçtiğini tweetledi . Öyleyse, HollywoodLies'e, takma adıyla, Scott'ın kendi yüz dövmesine karşı olduğu hakkındaki bu hikayeyi uydurmak için ilham kaynağı olması muhtemel görünüyor.

Ancak bu, Jenner’ın erkek arkadaşının en yeni yazısına gerçekten itiraz ettiğini kanıtlamaz. Aileye yakın bir kaynak anlatıyor Dedikoducu Polis rapor yüzde 100 'uydurma' ve 'doğru değil'. Jenner'ın Kardashian'da 'çıldırmak' için hiçbir nedeni olmadı çünkü beau'nun dövmesine asla laf atmadı. Kardashian hiçbir zaman dövme yaptırmasa da kocasının mürekkep koleksiyonunu alenen destekledi ve bunlardan ikisi kızı North ve merhum annesi Donda West'e haraç ödüyor. Aslında, Kardashian, West’in dövme sürecini belgeledi birkaç yıl önce. O halde Scott'ı kendi mürekkebini aldığı için eleştirdiğini iddia etmek pek mantıklı değil. Tüm hikaye bir uydurmadan başka bir şey değildir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Victoria Beckham und David Beckham Scheidung