Yeni bir rapor iddia ediyor Kylie jenner 'yıkılmış', Yeni Yıl gecesini birlikte geçirmeyeceği Travis Scott . Fakat Dedikoducu Polis bunun uydurma olduğunu doğrulayabilir, tıpkı ondan saatler önce gelen benzer bir hikaye gibi. Açıklamamıza izin verin.

Perşembe gecesi HollywoodLife iddia ettiği 'münhasır' olduğunu iddia etti Jenner, Las Vegas'ta bir konser vermesi ve Yeni Yıl Arifesi'ni geçirmesi için Scott'a 'yalvarıyordu' onunla. Gibi Dedikoducu Polis rapçi Sin City'yi kefaletle serbest bıraksa bile, bu tatil için birlikte olacakları anlamına gelmezdi. Scott, Miami'deki Fontainbleau'daki Liv gece kulübünde sahne almak için rezerve edildi. yeni yıl arifesinde.

Şimdi 12 saatten az bir süre sonra Dedikoducu Polis Bu masalın mantıksızlığına ve yasalara aykırı olduğuna işaret ettiğimiz büstü, HollywoodLies, takma adıyla, Cuma sabahı için hatalı anlatısını düzeltmeye çalışan yeni bir makale hazırladı. Bununla birlikte, hikaye hala sağduyu ve gerçek kaynaklardan yoksundur. Bu yeni gönderiye göre, sözde 'içeriden' biri 'Kylie gerçekten [Travis] 'in Miami'de bu şovu yapmamasını diliyor' diyor.

Bu sözde kaynak, 'Yine de çok fazla şikayet etmiyor' diye devam ediyor, ancak site sadece birkaç saat önce durum hakkında kendisine 'yalvarmakta' ısrar etse de. Şimdi, çıkış noktasında Jenner'ın “doğrudan sahneden özel jete gitmesi ve onunla birlikte olmak için eve uçması için ona baskı yapmaya çalışıyor. Onsuz yatma fikrinden nefret ediyor, özellikle de yılbaşı gecesi. '

Ancak webloid bile Florida'dan Kaliforniya'ya uçuş süresi göz önüne alındığında bunun 'zor bir sipariş' olduğunu kabul ediyor. Gibi Dedikoducu Polis Scott'ın katıldığı etkinliğin akşam 9'da başlaması planlanıyor. Doğu. Görünüşe göre gece yarısına kadar bitmeyecek. Yaklaşık altı saatlik uçuş süresi, onu en erken saat 00: 30'da Doğu, 3: 30'da Pasifik'te Los Angeles'a geri döndürecekti. Bu noktada, Yılbaşı Gecesi çoktan geldi ve gitti. O halde Jenner'ın Scott'ı New Year's Eve onunla yatması için eve götürmeye çalıştığını iddia etmek pek mantıklı değil.

'Yıkılmış' olup olmadığına gelince, birlikte olmayacaklar, belli ki saat gece yarısına geldiğinde erkek arkadaşının yanında olmasını tercih ediyordu. Ancak Jenner, Scott'ın sadece mesleki yükümlülüklerini yerine getirmesi gerekmediğini, tıpkı onunki gibi, bu yıl sonu konserinin cebine bir kuruş koyacağını da biliyor. Bu tam olarak ağlanacak bir şey değil. Son olarak, çift bu yılın başlarında çıkmaya başladığından beri mide bulandırıcı demek zorunda kaldığımız şeyi tekrar etmeliyiz: Jenner’ın yakın çevresinden hiç kimse hislerini HollywoodLies ile tartışmıyor. Dönem.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.