Dır-dir Kylie jenner zaten anne olmaktan bıktınız mı? Gerçek yıldız bebeğini doğurdu Stormi Altı haftadan daha kısa bir süre önce, ancak magazin dergilerinden biri 'annelikten bıktığını' iddia ediyor. Dedikoducu Polis duruma baktık ve sadece rekoru düzeltebiliriz.

Jenner kısa süre önce kozmetik ürün yelpazesinde çalışmaya geri döndü ve Star bebeğine bakmaktan bıkan makyaj patronu hakkında bir hikaye uydurmak için. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: “Her zaman bebekle kalmak dayanılmaz hale geldi. [İşe] dönmek için endişeliydi. 'Jenner ayrıca bu ayın başlarında bebeğinin babası Travis Scott ile Miami'ye bir hafta sonu kaçamağı yaptı. Gerçek yıldızın kısa bir yolculuğa çıkmasının bir sonucu olarak, prizin sözde kaynağı, kendisini özgür hissetmek için ülke çapında uçması gerektiğini iddia ediyor. Şüpheli habercisi, 'Kylie'nin kız kardeşleri anneliğin acımasızlığına hazırlıklı olmadığından endişelendiler' diye ekliyor.

Görünüşte sahte olan kaynak şöyle devam ediyor: '20 yaşında ve kolayca sıkılıyor. Ama Kylie hamileyken arka arkaya dokuz ay içeride kaldı, bu yüzden biraz çılgınca davrandığı için onu suçlayamazsınız. ' Elbette, ilk kez genç bir anne olmak doğası gereği stresli, ancak tabloid'in durumu açıklaması doğru değil.

Dedikoducu Polis kayıtla ilgili yorum yapma yetkisi olmayan Jenner'a yakın bir kaynak, anne olmayı kesinlikle sevdiği konusunda güvence verdi. Ek olarak, içeriden kişiler yakın zamanda İnsanlar dergi Jenner 'harika bir anne' 'inanılmaz derecede düşkün ve uygulamalı' olan. Bir hafta sonu için uzaklara gitmek, yıldızın anneliği terk ettiğini göstermez ve aksi takdirde iddia gülünçtür. Ayrıca, Jenner, kızının bir aylık olmasını kutladı 1 Mart'ta Instagram gönderisiyle. Açıkça, şu ana kadar ebeveynlikten memnun.

Maalesef, yayının sahte makalesine şaşırmadık. Jenner'ın doğumundan bu yana geçen kısa sürede, Star yeni anneyi çevreleyen birkaç sahte hikaye yayınladı. Dedikoducu Polis geçenlerde dergi hakkında bir hikaye uydurduğu için seslendi Jenner, liposuction yaptırmak için İsviçre'ye uçuyor hamilelikteki kilolarını kaybetmek için.

Dedikoducu Polis Daha sonra, Jenner'ın, Scott'ın Stormi'ye bakmak yerine sözde parti yapması konusunda üzüldüğünü iddia ettiği için dergiyi haksız yere basmıştı. Bundan kısa bir süre sonra, Kris Jenner'ın güvenilmez magazin dergisi rapçiye çocukla vakit geçirmesi için para teklif etti. Devam eden destandaki bu son makale de benzer şekilde uydurma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.