Are Kyle Richards ve Kathy Hilton kimin yıldızı olacağı konusunda savaşmak Beverly Hills'in Gerçek Ev Kadınları ? Bir tabloid, Richards'ın 'taşlaştığını', ablasının ondan daha popüler olacağını söyledi. Dedikoducu Polis Kız kardeşlerin 'savaşta' oldukları ve son gelişmeler sayesinde daha fazla bağlam ekleyebilecekleri söylentisine baktı.

Kathy Hilton, Kyle Richards: 'Sisters At War'

' RHOBH’lar Kyle ve Kathy Sisters At War ”başlığını haykırdı. Yaşam tarzı . Tabloid, Kyle Richards ve Kathy Hilton'un perde arkasında savaşırken 'spot ışığının' tehlikede olduğunu iddia etti. Hilton kısa süre önce kadroya Housewives'ın 'arkadaşı' olarak katıldı, ancak küçük kız kardeşi, kız kardeşinin 'büyük kişiliğinin' olacağından endişeliydi. Kyle’ın durumunu tehlikeye atmak gösteride 'kraliçe arı' olarak. Bir muhbir dergiye 'Film çekerken kesinlikle bir ego çatışması oldu' dedi.Kyle’ın zihninde, dizinin yıldızı olarak bir Richards kız kardeşe yer var ve o da o olacak!

Kardeşler arasındaki rekabet kontrolden çıkıyor mu?

'Kathy büyük bir kişilik,' diye devam etti kaynak, 'Kyle taşlaşmış durumda, gök gürültüsünü çalmaya çalışacak. Kardeş rekabeti zaten yoğun ve daha da kötüye gitmesi kaçınılmaz! ' Çıkış, olabildiğince tatsız bir şekilde, Kyle'ın 'sorunlu' orta kız kardeşi Kim Richards'tan 'biraz daha üstün' hissettiğini öne sürüyordu, tabloid, görev süresi boyunca 'alkol ve diğer madde bağımlılığı sorunlarıyla savaştığını' anlamsız bir şekilde not ediyordu. tam zamanlı bir Ev Hanımı. Öte yandan Hilton, 'çekici' olarak tanımlandı ve içeriden biri Kyle'ı 'korkutması' konusunda ısrar etti.

Ellen Degeneres und Portia de Rossi lösen sich auf
Kathy Hilton, Kim Richards ve Kyle Richards, Charlie gibi poz veriyor

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Hilton, her ikisi de ünlü ve kendi başlarına başarılı olan emlak ustası Rick Hilton'un karısı ve Paris ile Nicky Hilton'un annesidir. 'Kyle yeğenlerine tapıyor, ancak Paris ve Nicky'nin Kathy’nin popülaritesini artırmaya yardımcı olabileceğini düşünüyor, özellikle de dizide çok fazla yer alırlarsa,' diye dalkavukluk yaptı. Hilton'ların onu spot ışıklarının dışına itmesinden korkuyor.

Kyle kontrol ediyor ve güç kaybettiğini hissettiğinde çıldırıyor.

ist vin diesel wirklich schwul

Kaynak, 'Ama Kathy, kimsenin ona patronluk taslamasına müsamaha göstermeyecek,' diye uyardı, 'özellikle de küçük kız kardeşi. İstediğini, istediği zaman yapıyor. ' Sonuç olarak, Kyle formda bir 'destek' ya da üçüncü Richards kız kardeşi Kim'i getirmeye karar verdi. 'Kim'in tıpkı diğer sezonlarda olduğu gibi 11. sezonda bir veya iki kez görünmesi bekleniyor.'

Üç kız kardeş de sürekli tartışıyor ve aylarca konuşmadan gidecek, ancak Kyle ve Kim şu anda anlaşıyorlar ve Kyle, Kim'in Kathy durumunda kendi tarafını tutmasını bekliyor.

Dedikoducu Polisin Çekimi

Kaynak, yapımcıların sözde tüm 'aile draması' için heyecanlandığını, çünkü bunun elbette 'daha yüksek reytinglere' yol açacağı sonucuna vardı. Dedikoducu Polis saygıyla katılmıyorum. 11. sezon için çekimler RHOBH Kyle Richards ve Kathy Hilton da dahil olmak üzere birkaç yıldız COVID-19 için pozitif test edildikten sonra geçici olarak askıya alındı. İkili kısa süre önce hayranlarına Instagram'da durumları hakkında bir güncelleme verdi.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Kyle Richards Umansky (@ kylerichards18) tarafından paylaşılan bir gönderi

Wer ist Adam Sandlers Frau

Her iki kız kardeş de aynı görüntüyü yayınladı ancak farklı başlıklar yazdı. İkili, birbirlerine olan sevgilerini ve ölümcül hastalıktan güzel bir şekilde kurtuldukları için minnettarlıklarını ifade ettiler. Gazetecinin Kyle Richards ve Kathy Hilton'u birbirinden ayırmakta ısrar ettiği 'gerilim' ne olursa olsun, görülecek hiçbir yer yoktu. Bunun yerine, hayranlara keyifli bir kardeş sevgisi gösterildi.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Kathy Hilton (@kathyhilton) tarafından paylaşılan bir gönderi

Wer ist Lady Gaga, die heiratet?

Dedikoducu Polis bozuldu Yaşam ve Tarz kardeş çıkışı National Enquirer geçmişte, prizin hatalı raporlaması nedeniyle birkaç kez RHOBH . O tabloid iddia etti Denise Richards evlilik sorunları yaşıyordu popüler realite şovundan ayrılmasının gerçek nedeni buydu. Durum bu değildi, keşfettik. Aynı derecede yanlış olan derginin şu haberi: Brandi Glanville, Heather Locklear'a 'yalvarıyordu' oyuncu kadrosuna katılmak için. Locklear'ın temsilcisi söylentileri yalanladı, bu da itibarsız çıkışın hikayeyi tekrar yanlış anladığının kanıtıydı. Bu oldukça yaygın bir durumdur.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Hoda Kotb 'Zorbalığa Uğramış Bugün Gösterisi', Savannah Guthrie, Jenna Bush Hager

Rapor: Kelly Clarkson, Gwen Stefani’nin Eski Kocayla Bağları, Blake Shelton Üzerinden 'Sesi' Bırakmayı Düşünüyor

Rapor: Paul McCartney Kariyerini Sonlandırabilecek Hafıza Kaybı Yaşıyor

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Justin Ryan Simpson kimdir? O.J. Hakkında Her Şey Simpson’ın En Küçük Oğlu

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.