Are Kurt Russell ve Goldie Hawn oğullarının düğün törenini izledikten sonra nihayet evleniyor? Bu, 36 yıllık çiftin en son magazin hikayesi. Dedikoducu Polis bunun doğru olmadığını öğrendi.

Russell ve Hawn, otuz yılı aşkın süredir mutlu bir şekilde evlenmemişlerdi, ancak National Enquirer , uzun zamandır ortaklar düğümü bağlamaya karar verdiler. Çiftin ihtiyaç duyduğu iddia edilen son hamle, 33 yaşındaki oğulları Wyatt Russell'ın İşçi Bayramı Hafta Sonu'nda aktris Meredith Hagner ile evlenmesini izlemekti. 'Kurt ve Goldie, Wyatt'ın evliliği benimsemesinden çok etkilendiler ve çocuklarının büyükannelerinin ve büyükbabalarının da evli olduğunu bilmelerini sağlamak istiyorlar!' anonim bir kaynak diyor.'Goldie, hiç kimseyi sevdiği gibi sevmedi Kurt' diye devam ediyor, 've altın yıllarını karı koca olarak geçirmeleri gerektiğini anlıyor!' Çıkış ayrıca, çiftin 'Yeni Yılda yüzük çalmanın harika bir yolu olacağını' düşündüğü için ikilinin bir Noel düğünü planladığını iddia ediyor.

Unutulmamalıdır ki, bu Wyatt'ın 2017'de boşanmadan önce 2014'te stilist Sanne Hamers'la eşleştirilmesinden sonraki ikinci evliliği. Dergi, Hawn ve Russell'ın neden oğullarının ikinci kez evlenmek için motive olduklarını açıklama zahmetine girmiyor. koridor. Ek olarak, Wyatt'ın henüz çocuğu yok, bu yüzden 'çocukları' derken magazin gazetesinin kimi kastettiğinden emin değiliz. Hawn’ın Bill Hudson ile önceki evliliğinden olan iki çocuğunun da üç çocuğu var, ancak çıkış onlardan hiç bahsetmiyor.

Hawn ve Russell, birbirlerine olan aşklarını ve bağlılıklarını kanıtlamak için bir evlilik ruhsatı alma ihtiyacı hissetmediler. Hawn açıkladı Oprah Winfrey Gösterisi 1991 yılına kadar neden evlenmekle ilgilenmediğini. Kapıyı açık bırakırsan, dedi, asla çıkamazsın. Oyuncu ayrıca Russell'la evlenmek için 'çok fazla' birlikte olduklarına dair şaka yaptı. Duruma yakın bir kaynak, Hawn ve Russell'ın birlikte oldukları yaklaşık kırk yıldır evlilik konusundaki tutumlarını değiştirmediklerini doğruluyor.

Dedikoducu Polis uzun süredir çift hakkında birçok sahte söylentiyi çürütmek zorunda kaldı, ancak bu sahte makaleler tipik olarak bir ayrılık içeriyor. Biz kırdık Enquirer hakkında sahte bir kapak hikayesi için 2017'de Russell ve Hawn bölme aktrisin var olmayan sözde 'gizli sevgilisi' üzerine.

Boston Rob und Bernstein 2016

Gelecek yıl, Dedikoducu Polis tabloid’in kardeş yayınını basmış, TAMAM MI! yanlış bildirmek için Russell ve Hawn işi bırakıyorlardı . Haziran gibi yakın bir zamanda, Küre , bir tane daha Enquirer Hakkında sahte bir makale yayınladığı için kardeş şubeleri Russell ve Hawn umutsuzca 'aşklarını kurtarmaya' çalışıyorlar. Bunca yıldan sonra, magazin gazeteleri hala çiftin ilişkisine dair sıfır içgörüye sahip.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.