Goldie Hawn ve Kurt Russell zamanın testine dayandılar, evlenmeme kararlarını ısrarla savundular. İkili, ilişkilerinin başarılı olmasının nedeninin bir parçası olarak 'evlenmeme' düzenlemesini yaptı - ancak bazı magazin dergileri farklı olmaya yalvarıyor. Dedikoducu Polis Hawn ve Russell'ın düğünlerini iptal etmeye devam ettiklerini iddia eden araştırdığımız birkaç rapor topladı. İşte anlatıların arkasındaki gerçek.Goldie ve Kurt, Bir Kavga Nedeniyle Düğünlerini Sildi mi?

2020 yılında Küre Kurt Russell ve Goldie Hawn'ın bir tartışmadan sonra düğünlerini iptal etti . Gazete, uzun süredir partneriyle yürüyüşe çıkarken üzgün görünen Hawn ve Russell'ın fotoğraflarını kullandı. Gazeteci, çiftin evliliklerini sürdürmeye karar verdiğinden beri 'her şey ve her şey için sonsuz çekişmeler yaşadıklarını' yazdı. Oradan, içeriden biri çiftin hayali düğünü hakkında garip bir şekilde belirli ayrıntıları ortaya çıkardı. Kaynak, 'Goldie Hindistan'dan müzik istedi, Kurt Beach Boys'u düşünürken' dedi. Dedikoducu Polis bu topluluğu daha önce görmüş. Gazete, hikayesini denemek ve satmak için çiftin seçkin birkaç tatsız fotoğrafını kullandı, ancak Russell ve Hawn'ın tartışmadığı düzinelerce başka fotoğraf bulduk. Asla evlenmeyi planlamadılar.Kurt Goldie'yi mi terk etti?

Bir ay sonra aynı makale, Russell'ın Hawn'da yürümeye hazır . Bir kaynak dergiye, Hawn'ın şu anki COVID-19 karantinasının ortasında 'çıldırdığını' ve Russell'ın 'cehennemde yaşadığını' söyledi. İçeriden bilgi, iki sürekli çatışmanın düğünlerini iptal etmelerine yol açtığını da ortaya çıkardı. Muhbir, aktörün 'Goldie krizi geçirip ağlayan bir yığın haline gelmeden günü geçiremeyeceğini' ekledi. Dedikoducu Polis ancak raporu reddetti. Derginin, aktrisin devam eden salgınla ilgili yorumlarını aldığını ve bunları Russell ile ilişkisine dair uydurma bir parçaya dönüştürdüğünü açıkladık.

Goldie ve Kurt Çıktı mı?

Ne yazık ki, kısa bir süre sonra Küre Russell ve Hawn olduğu iddia edildiğinde tekrar vuruldu istifa ediyordu . Dedikoducu Polis ancak, tuhaf bir rapora inanmak o kadar hızlı değildi. Süpermarket gazetesine göre, COVID-19 salgını ve kilitlenmesi çiftin ilişkisine zarar verdi. Yayın, uzun zamandır süren çiftin kış için düğün planlarını iptal ettikten sonra 'batmış' olduğunu ve 'şimdiye kadarki en kötü çatışmayı' yaşadığını iddia etti. Dürüst olmak gerekirse, bir çiftin aşkını tasvir etmek için saldırgan terimler kullandıklarında herhangi bir hikayeyi ciddiye almak zordur. Ayrıca, çiftin geçmişini takip eden biri varsa, hem Hawn hem de Russell'ın evlenmemek konusunda kararlı davrandıklarını bilirler. Aynı zamanlarda, Hawn ve Russell konuştu Bugün ve neden evlenmemeyi seçtiklerini açıkladı.'Evlilik ikimiz için de işe yaramadı. Bir daha işe yaramayacağını söylemiyorum, ama evlenmemiz gerektiğini düşünmemiştim. Demek istediğim, evlilik birçok yönden büyük bir iştir, ”dedi Hawn.

Goldie Hawn ve Kurt Russell’ın Karantina Cehennemi

Son günlerde, Dedikoducu Polis bir aylık hikayeyi düzeltti TAMAM MI! Goldie Hawn'ı ilan eden Kurt Russell'a saldırdı . Yine, magazin dergisi çiftin karantinada sıkışmasının ilişkilerini zorladığını iddia ediyor. Yayına içeriden biri, çiftin kilitlenme başladığından beri durmadan tartıştığını ve Russell'ın 'Goldie'yi kızdıran bir şey yaptığını ve ona izin verdiğini' açıkladı. Kaynak ayrıca, bu deneyimin çiftin evlilik konuşmalarını tamamen mahvettiğini iddia etti. Dedikoducu Polis hesabın yanlış olduğunu bulduktan sonra sahte anlatıyı bozdu. Hikaye, Hawn ve Russell'ın neden evlenmek istemediklerini açıkladığı sıralarda ortaya çıkmıştı.