Kurt Russell Elvis Presley müzikalinde biraz rol alarak, henüz 11 yaşındayken ilk filminde rol aldı. Dünya Fuarında Gerçekleşti . Küçük, adı geçmeyen bir roldü, ancak şu anda neredeyse elli yıl süren bir kariyere başladı. Russell'ın aklında olan bu değildi. Amerika'daki milyonlarca çocuk gibi o da beyzbol oynamak istedi.

Kurt Russell için iki aile şirketi

Russell’ın babası Bing Russell da bir oyuncuydu ve Kurt gibi Bing de beyzbolu severdi. Bing beyzbolu o kadar çok sevdi ki sonunda Portland, Oregon'da Mavericks adında küçük bir lig takımı kurdu. Kurt aslında 1973 açılış sezonunda Mavericks için bir avuç maç oynadı. A Sınıfı Kuzeybatı Bağımsız Ligi takımı için 83 at-vuruşta .229'u vurdu. Bu vuruş ortalaması, California Angels için iyi bir vuruş gözüne sahip bir iç saha oyuncusu olarak değil, Snake Plissken ve Wyatt Earp gibi rollerde Kurt Russell'ı tanıdığımızın iyi bir göstergesi.Oyuncu her iki kariyeri de sürdürmeye çalıştı

Bir süre Russell ikisini de yapmaya çalıştı. Yazları beyzbol oynar ve kışlarını Los Angeles'ta film ve TV şovları çekerek geçirirdi. Russell bir keresinde , 'Her zaman ikisini de yapabileceğimi düşündüm. Oyunculuk konusunda gerçekten ciddi değildim - beyzbol konusunda ciddiydim. ' Şov dünyası tarafında ciddi olduğu şey o zamanki paraydı, 'Oyunculuktan iyi para kazandım, bu yüzden bir kenara bırakıp yokmuş gibi yapacağım bir şey değildi.' Beyzbol onun tutkusuydu.

Beyzbol Oyuncusu Kurt Russell için son hızla geldi

İyi bir sopaya sahip olmakla bilinir, ancak çok fazla gücü yoktur, Russell'ın bir beyzbol oyuncusu olarak kariyeri ikili oyunu çevirirken döndürücü manşetini yırttığında sona erdi. Eski Major League atıcısı Frank Tanana, Russell sakatlandığında El Paso Sun Kings'te Russell'ın takım arkadaşıydı. Atıcı ona bunun Russell'ın omzu olduğunu düşündüğünü ve aynı zamanda oyuncudan dönüşen oyuncunun muhtemelen ikincisi olduğunu söyledi. Russell'ın doktoru bunu birkaç gün sonra doğruladı. The Galaxy Vol Muhafızları. 2 yıldız dedi ki, 'Doktor bana bir artrogram yaptı ve artrograma baktı ve bana baktı ve bana 'Sen de bir aktör değil misin?' dedi ve ben de 'Evet' dedim. Eh, sen her zaman bir oyuncusun. '

Kurt Russell’ın kaybı dünyanın geri kalanının kazancıdır

Öyleyse, Kurt Russell için kalıcı olarak Hollywood'a geri döndü ve açıkçası dünya bunun için daha iyi bir yer. Elbette, bir Major League takımı için giyinmek her çocuğun hayalidir, ancak bu omuz hiç yaralanmamış olsaydı ve Russell büyük şova katılsaydı, hayranlar olarak acı çekeceğimiz tüm diğer şovlar olurdu. Kate Hudson da minnettar onun için de işler çok farklı olabilirdi. Bunun için Russell muhtemelen çok minnettar.