Dır-dir Kristin Wiig hem hamilelik hem de taşıyıcı annelik yoluyla çocuk sahibi olmak? Bir tabloid, gerçekleri tam olarak bilmiyor gibi görünüyor. Nedime aktris. Dedikoducu Polis neler olduğunu açıklayabilir.Yayınlanan bir makaleye göre TAMAM MI! Geçen ay Wiig ve nişanlısı Avi Rothman, koronavirüs nedeniyle planladıkları düğünlerini ertelemek zorunda kaldılar ve fazladan zamanı bir aile kurmak için kullanıyorlar. Sözde bir 'kaynak' tabloid gazetesine, 'Zaman çizelgesini biraz değiştirecekler ve önce bir bebek sahibi olup olmayacaklarına bakacaklar ve yolun sonunda düğünü yapacaklar' dedi.'Ekstra zamanlarını kullanabileceklerini ve çocuk sahibi olmaya çalışabileceklerini düşünüyorlar' diye devam ediyor gölgeli içeriden. 'Her zaman yanında olacağını bildiği bir adama ihtiyacı vardı ve bunu Avi ile buldu ... O, Kristen'e saygılı davranan ve onu müthiş destekleyen havalı bir adam - ve herkese harika bir baba olacağını söylüyor!'

Wiig'in kararlı ve sevgi dolu bir ortaklık içinde olduğunu duyduğumuz için mutluyuz, ancak derginin ayrıntıları tamamen geriye dönük. Aslında geçen hafta, İnsanlar bunu bildirdi Wiig ve Rothman, bu yılın başlarında ikizleri vekil aracılığıyla karşılamıştı. . Wiig'in barındırıldığı geçen ay SNL’ler Anneler Günü bölümünde kendi annesine 'beni anne olmaya hazırladığı' için teşekkür etti. Yani zaten bir aile kurdu ve büyük olasılıkla yeni doğan ikizlere bakarken hamile kalmayı planlamıyor.Bu ilk değil Dedikoducu Polis seslendi TAMAM MI! eski hakkında hikayeler uydurmak için Cumartesi gecesi canlı yıldız da. 2018'de dergi, en sevdiği tabloid olduğunu iddia etmeye çalıştı hedef Ben Affleck, Wiig'in 'peşinden koşuyordu' flört ederken bir iş için SNL yapımcı Lindsay Shookus. Affleck, itibarını artırmak için bir komedyen olarak 'kendini yeniden keşfetmeyi' umuyordu. Hikaye doğru değildi: Shookus ve Wiig birbirlerini tanıyordu, ancak bu Affleck'in o zamanki kız arkadaşı aracılığıyla ağ kurmaya çalıştığı anlamına gelmiyordu. Wiig'in bir sözcüsü, hikayenin tamamen yanlış olduğu konusunda bize güvence verdi.

Bir yıl sonra, tabloid'in kardeş yayını, Star, iddia etti Kristen Wiig ve Gal Gadot, Brie Larson ile çekişiyordu. Larson sözde gölge fırlattıktan sonra Mucize kadın devamı. Bir başka sözde içeriden, 'Kristen ve Gal, Brie'yi bir çivi düşürmeyi görevleri olarak görüyorlar, çünkü pek çok insanı yabancılaştırıyor,' dedi. Her ikisi için tekrarlar Mucize kadın aktrisler onaylandı Dedikoducu Polis iddianın yanlış olduğu - Gadot, Larson'ı, başarısından dolayı tebrik bile etmişti. Kaptan Marvel serbest bırakmak.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.